26.11.19 Update altcoinov – TRX, DASH, QTUM

0
bludiste

Zdravím všetkých traderov a čitateľov trading11.com. Situácia na markete sa od posledného update nejak výrazne nezmenila. Posledné dni sa BTC nachádza len tesne nad hodnotou 7000 USD. Koncom víkendu sme mohli sledovať ďalší cenový prepad na 6600 USD. Cena bola ale okamžite vytiahnutá späť na 7200 USD. Mohlo ísť o štandardnú korekciu, ktorá na markete býva často a teraz očakávam ďalší cenový prepad k 6000 USD.

TRX/BTC – Mám teraz nakúpiť?

26. 11. 2019 TRX/BTC

Po týždni sa opäť pozrieme aj na TRX/BTC. Tento altcoin mal krásny odraz od vyznačenej zóny a pomaly sa nám začína otáčať trend. S vysokou pravdepodobnosťou už bola korekcia dokončená a čaká nás ďalší rast. Naopak na 220 satoshi je silná rezistencia, kde by som chcel obchod zatvoriť.

DASH/BTC – Nastáva problém

26. 11. 2019 DASH/BTC

Ako v poradí na druhý altcoin v dnešnom update sa spoločne pozrieme na DASH. Tento coin sa dostáva do veľkých problémov, keďže niektoré burzy ho začali delistovať. Tento nepriaznivý fundament sa prejavil aj na vývoji ceny. Aktuálne dlhodobo klesá a dokonca sa ani nevytvorila divergencia, ktorá by mohla naznačovať možný rast. Pravdepodobne nás čaká ešte jeden pád.

QTUM/BTC – Pozor na ďalší prepad

26. 11. 2019 QTUM/BTC

Od posledného update sa toho na grafe moc nezmenilo. Neustále prebieha konsolidácia a čakáme na pohyb. Očakávam skôr dump, keďže stále nebola dokončená typická ABC korekcia. Dôležitú úroveň pre vstup beriem aktuálne hodnotu 2000 satoshi.

Autorom týchto analýz je Ľuboš Kovár z projektu Bitcoin Skupina. Spojili sme sa s trading11.com a vytvorili spoločné členstvo, ktoré v oblasti obchodovania na burze nemá na česko-slovenskej scéne konkurenciu. Viac informácii získate na tomto odkaze.

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácií, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Ak sa chcete naučiť lepšie obchodovať, skúste našu Školu (ZDARMA).

Ak nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu, určite vám pomôže náš slovník.

Na Facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

Disclaimer: Tento článok patrí firme qTUBE s.r.o  a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

avatar
  Subscribe  
Upozornit na