27.07.18 Denný update altcoinov

Share This Post

Po dlhšej dobe prispejem svojim pohľadom na altcoiny aj ja. Všetci vieme v akej situácii sa trh nachádza a tak nebudem písať zbytočné omáčky. Poďme rovno na analýzu.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano klesá popri lokálnej trendovej čiare (červená). O tom čo a kam ďalej sa bude rozhodovať na supporte 2000 Satoshi. Ak by tu došlo k odrazu  a prelomeniu trendovej čiary, plnil by sa scénar o ktorom včera písal kolega. V opačnom prípade by cena mohla klesnúť k 1920 Satoshi.

IOTA/BTC

IOTABTC

Iota sa pohybuje už takmer tri týždne v obchodnom kanáli. Pri poslednom odraze od jeho okraja cena povyskočila k supportu 13000 Satoshi, ale nemyslím si, že ho dokáže v tejto chvíli prekonať. Ukazuje to aj odraz od klesajúcej trendovej čiary na indikátore RSI. Takže najbližší suppoort sa nachádza v mieste posledného odrazu, čiže 11580 Satoshi. Ak ho trh prekoná, kľudne sa môžme pozrieť až k cene 8500 Satoshi.

TRX/BTC

TRXBTC

Pamätáte si ešte na to keď som cca pred dvoma mesiacmi predpovedal, že pôjdeme na 400 Satoshi za mincu? Mnohým ľudom to nebolo po vôli a dávali to značne najavo v komentároch pod analýzou. Tri dni dozadu sa moja predpoveď naplnila a poklesom ceny k 409 Satoshi došlo k zobchodovaniu formácie 123 TOP. Čo bude ďalej? K otočeniu trendu bude potrebná dlhodobejšia konsolidácia a preto očakávam, že cena bude v najbližších dňoch zapĺňať trojuholník tvorený Downtrend Line a supportom 400 Satoshi. Pokles ceny pod support pravdu povediac neočakávam. Tento support je jedným z najsilnejších na tomto grafe a ak by neodolal, otvorila by sa Tronu cesta do tmavých a neprebádaných hlbín.

BNB/BTC

BNBBTC

Binance Coin nám posledné dni pekne rastie. No už by bola na mieste aj menšia korekcia alebo aspoň konsolidácia aby sa trh neprepálil. MA55 vyzerá ako vhodné miesto pre chvíľkové spomalenie a nebratie nových síl. Ak by trh pokračoval aj cez tento kĺzavý priemer, tak reakcia nevyhnutne príde na rezistencii 18660 Satoshi. Ak ste v obchode od samého odrazu od dna, je čas posunúť si Stop-loss pod poslednú vlnku, čiže 15700 Satoshi.

VENBTC

VENBTC

VeChain sa, aj napriek úspechom v podobe spustenia vlastného Mainnetu a mnohým kontraktom s najväčšími svetovými firmami, nachádza v prudkom Downtrende. Aj napriek odrazu a miernemu rastu ostávam pri tomto altcoine skeptický. Ak si otvoríte graf a pozriete napr. na denný timeframe zistíte, že pád sa môže zastaviť až niekde pri 10000 Satoshi. Bohužiaľ.

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Robert Kiyosaki varuje: Dolár sa do 4 mesiacov môže zrútiť!

Slávny autor literatúry zameranej na finančnú gramotnosť Kiyosaki prichádza...

Popularita kryptomien medzi mileniálmi v USA mierne klesá

Finančná spoločnosť Bankrate pred nedávnom zverejnila správu, v ktorej...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...

Kryptomeny majú svetlú budúcnosť, ľudia prestávajú veriť centrálnym bankám!

Kryptomeny už dávno stratili negatívny punc a naopak sa...

Ministerstvo financí USA uvalilo sankce na 5 krypto adres spojených s ruskou neonacistickou polovojenskou skupinou

Ministerstvo financí Spojených států přidalo pět kryptoměnových adres spojených...

Jižní Korea vydala zatykač na zakladatele Terra Do Kwona

Zatímco komunita LUNC se raduje z možného návratu tokenu Terra Luna...