27.08.19 Denný update vývoja altcoinov – ADA, IOTA, XLM, TRX, ZIL

Share This Post

Altcoiny dnes ráno zažili svoj boom a takmer všetky začali prudko posilňovať. Posúdenie, čo je za tým nechám na iných, no z hľadiska technickej analýzy to urobilo pekný mišmaš.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano predviedlo husársky kúsok a prelomilo jedným ťahom MA55, Downtrend Line aj rezistenciu 1400 Satoshi. Rast sa zastavil až kúsok pod MA200. Ak by sa trhu podarilo zdolať oblasť 1440-1470 Satoshi, čo su rezistencie dvoch kĺzavých priemerov (MA200 z hodinového grafu a MA55 zo šesťhodinového) bude to znamenať rast až k 1700 Satoshi. Ak sa však trh od tejto zóny odrazí, vrátime sa k supportu 1400 Satoshi.

IOTA/BTC

IOTABTC

Tak takýto výstrel smerom hore som od IOTY skutočne nečakal. Trh od včera spravil 14% a to je už celkom slušné číslo. Do grafu som zakreslil veľký obchodný kanál. Zatiaľ je daný dvoma bodmi. Potvrdí ho terajší rast tretím dotykom alebo ho zruší? Podľa rýchlo rastúceho RSI, ktoré sa pomaly dostáva do prekúpeného pásma sa zdá, že trh sa skutočne otočí a potvrdí kanál. Ak sa tak stane, cena môže po chvíľke testovania začať prudko padať a myslím,  že potom ho už nezastaví ani support na 7000 Satoshi. Ale treba si na to počkať.

XLM/BTC

XLMBTC

Stellar taktiež začal prudko rásť a na svojej ceste prekonal aj rezistenciu 3227 Satoshi. V týchto chvíľach ju testuje zvrchu a ak odolá, môžme čakať rast k MA200, čo je približne 3330 Satoshi.

TRX/BTC

TRXBTC

Tron dosahuje v týchto chvíľach pravdepodobne vrchol svojho rastu. Cena naráža na Downtrend Line a zároveň indikátory Stochastic a RSI naznačujú otáčanie trendu. Tak či tak, ak by napokon TRON aj prekonal trendovú čiaru, rozhodujúce bude zdolanie rezistencie 400 Satoshi a  zároveň MA 200. Inak treba tento rast brať s rezervou.

ZIL/BTC

ZILBTC

Pamätám si, že pri Zilliqe som naposledy písal o možnosti vytvorenia formácie 123 Botom, čo by znamenalo otáčanie trendu. Bohužiaľ, túto teóriu už môžeme zavrhnúť, pretože už to trvá príliš dlho. Trh sa skôr riadi lokálnou Trend Line, ktorou pomaličky postupuje k rezistencii. Ale aj tu už indikátory naznačujú, že čochvíľa sa trh otočí a vráti ku klesaniu.

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Pol-ročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....