27.09.18 Denný update vývoja altcoinov – BCH, ETC, DOGE, ADA, BTG

Share This Post

Altcoiny po kratúčkom raste stratili svoj drive a opäť je to také nemastné-neslané. Väčšina z nich postupuje do strany a vyčkáva na rozhodnutie, kam ďalej.

BCH/USD

BCHUSD

Bitcoin Cash vystrelil a jednou šesťhodinovou sviecou prekonal nie len 500$ hranicu, ale aj kĺzavý priemer MA200. Avšak ak by som prepol na denný graf, je vidieť, že cena narazila do MA55. Ale k veci. Trh potrebuje skonsolidovať a opäť nabrať sily po prudkom raste. No myslím, že potenciál tam stále je a to až k 600$. Dôležité bude aby sa počas konsolidácie cena udržala nad MA200 a tým pádom aj nad supportom 500$. Následne by mohol prísť ďalší rast až k spomínanej rezistencii.

ETC/BTC

ETCBTC

Ethereum Clasic sa opätovne pokúsilo prekonať rezistenciu 1720 Satoshi, no zase raz neúspešne. Je vidieť, že tento coin aktuálne nemá dostatok síl pre ďalší rast a preto ho čaká pád k supportu, možno aj nižšie.

DOGE/BTC

DOGEBTC

Doge Coin zaplnil vyznačený trojuholník až do úplnej špičky a teraz už iba treba počkať na rozhodnutie, kam to ustrelí. Tak čo myslíte, Up alebo Down? Ja sa prikláňam k Up. Na grafe máme ukážkovú formáciu vlajka a ak by sa potvrdila, čaká nás nové ATH. Priestor na rast je tu po konsolidácii obrovský, takže prečo nie?

ADA/BTC

ADABTC

Cardano sa plazí do strany po supporte 1200 Satoshi. V prípade tohto altcoinu príde k rozhodnutiu až pri prekrížení kĺzavých priemerov. Samozrejme ak Bitcoin nerozhodne inak. Pretože ak sa Bitcoin pohne dole, strhne sebou cely trh.

BTG/BTC

BTGBTC

Ak ste do Bitcoin Gold nestihli naskočiť niekde dole pri 2600 Satoshi, tak teraz by som to už absolútne neskúšal. Možnosti rastu sú pre túto chvíľu vyčerpané a čaká nás konsolidácia. Cena bude oscilovať medzi rezistenciou 3800 Satoshi a lokálnou Trend Line (zelená). Takže najbližšie dni bude na programe postupné zapĺňanie vzniknutého trojuholníka.

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Pol-ročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Bitcoinové velryby odmítají prodávat, zatímco cena BTC se zbavuje „euforie“

Bitcoinu 16. dubna hrozila nová místní minima, protože investoři...

Šest miliard dolarů v BTC přesunula pátá nejbohatší bitcoinová velryba

Pátá největší BTC holdingová adresa – také nazývaná „37X“...

Cena bitcoinu se vrátila na 70 000 dolarů

Bitcoin získat zpět hranici 70 000 USD, když se...

Polygon zkEVM nefungoval kvůli problémům s blockchain sekvencerem

Polygon, řešení pro škálování vrstvy 2 Ethereum, oznámil, že...

MicroStrategy prodává dalších 604 milionů dolarů bankovek na nákup 9 000 bitcoinů

MicroStrategy, jeden z největších veřejných držitelů bitcoinů, dokončil další nabídku...

Binance nabízí odměnu 5 milionů dolarů

Kryptovelryba koupila 314 milionů tokenů BOME ještě před uvedením...