28.05.18 Technická analýza XVG/BTC – Nákupní horečka se blíží

Share This Post

Bitcoin si neustále pohrává s cenou 7200 $. Na malých TF ji proráží a zase se vrací.a takových cenách dochází ke konsolidacím, někdy i několik dnů a záleží, která ze stran bude mít větší převahu. Dokonce ani když cena prorazí 7200 $ a dostane se na úroveň 6800 $ předchozího supportu, tak to neznamená, že půjdeme někam k 5000 $. Hladina 6800 $ je support a jedině překonání by znamenalo další pokles.

Toto natahování kolem supportu je pro obchodníky vždy psychologicky náročné, protože několik dní konsolidace na rozhodné ceně natolik rozloží psychiku slabých jedinců, že začnou zavírat pozice. Prostě neví co mají dělat.

Podívejte se třeba na Verge. Zde je situace jasná již několik týdnů a dokonce přes pozitivní fundament si každý myslí, že trh prostě musí růst a proto retail chytá každou malou vlnku v domnění, že chytnou nejlepší cenu. Trh ale jede to své a trpělivě klesá do technické úrovně druhého supportu 0.00000395 BTC, Je to jasné každému, kdo si trochu více všímá situace na grafu z pohledu dlouhodobého horizontu. Pokud sledujete H1, M30, M15 tak jednoduše nemůžete vidět to hlavní.

Daily trend …………………………….. silný Downtrend
Weekly trend ………………………….. UPtrend
Volume (24h)………………………….. $ 17 851 700 USD / 2 465BTC

V době psaní se XVG obchoduje za cenu 0.00000511 BTC (0.037 $) a nadále směřuje k silnému suportu v úrovni 0.00000395 BTC. Zatím neexistuje důvod, aby se něco změnilo a trh náhle otočil a to ani v případě, že se začne otáčet Bitcoin.

VERGE-Daily

První cena, na které očekávám reakci, je 0.00000395 BTC. Jde o velmi silnou úroveň druhého supportu. Pokud by zde Verge nepřineslo nějaký fundament, který vyleká medvědy, tak se může stát, že se propadneme na weekly low 0.00000253 BTC, případně na hodnotu prvního supportu 0.00000053 BTC.

Nedomnívám se však, že k takovému scénáři dojde, protože v takovém případě by už Verge bylo prakticky bezcenné. Stále proto věřím, že dno najdeme kolem druhého supportu 0.00000395 BTC, což by mohlo stačit k tomu, aby se cena začala regenerovat a rozjel se dlouhodobější růst.

Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Aktuálna bitcoinová rally je iná. Zdá sa, že FOMO a YOLO sú späť

BTC sa nedávno dotkol 45 000 dolárov. Stalo sa...

JPMorgan: Krypto je pro zločince

Zastánci kryptoměn na sociální síti X poukázali na pokrytectví...

Michael Jackson na blockchainu a herní trendy Web3 v roce 2024

V tomto článku se dozvíte, jak se první nahrávka...

Bitcoinový těžař Phoenix vzrostl o 50 % po IPO v Abu Dhabi za 371 milionů dolarů

Společnost Phoenix Group zabývající se těžbou kryptoměn zahájila obchodování...