28.07.18 Technická analýza DASH/USD – Konec výprodeje?

Share This Post

Dva týdny pozitivního růstu nám dávají šanci, že Bitcoin ještě nějaký čas bude růst. Zdá se také, že korekce na supportu je vyřešena a v dlouhodobém náhledu se nabízí otestování úrovně 10 000 $. Poslední pokus zde selhal v dubnu 2018, proto bude případné překonání této úrovně velmi důležité pro další vývoj. Konec výprodeje, nebo další past?

V případě úspěšného překročení 10 000 $ trh narazí na velmi silnou resistanci v oblasti 11800 $. Zde se skutečně rozhodne o dalším osudu BTC, ale i přes nepříznivý vývoj prvního půl roku si BTC udržuje zisk 1000 % od počáteční hodnoty roku 2017.

Altcoiny, jak se zdá, jsou zatím mimo hlavní zájem investorů. Ukazuje to na fakt, že Bitcoinu se skutečně podařilo, potlačit chuť obchodníků, investovat v takové míře, jako na začátku roku 2018. Dnes je míra nedůvěry tak velká, že si každý pokládá stejnou otázku: Je toto skutečně konec negativního výprodeje na BTC, není to další past?

Tato nejistota se může rychle změnit například v případě kryptoměny DASH. Tento coin se již dostal na silný support, a proto se dá říct, že je v cílové rovince. Může samozřejmě ještě dojít na pokus otestovat support jako takový, ale přibližně polovina supportu by mohla zareagovat v úrovni 165 $, což by mohlo vést k otáčení medvědí nálady.

DASH

Záměrně neříkám, že se začne otáčet downtrend, protože takový proces není otázkou jedné korekce. V případě, že support skutečně ukončí výprodej, tak bude první silnou překážkou resistance v úrovni 383 $, pod kterou může trh nějakou dobu konsolidovat. Definitivní podporu dostane UP po překonání úrovně 580 $.


 

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.

Ako použiť toto obchodné odporúčanie?

Špekulácie na krypto trhoch sú veľmi rizikové. Do obchodov choďte na vlastné riziko. Za straty vzniknuté obchodovaním nenesieme žiadnu zodpovednosť. Situácia na burze sa môže kedykoľvek zmeniť.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Tom Lee – Cena bitcoinu na 150 000 USD v roce 2024

Bitcoin je na dobré cestě k dosažení 150 000...

Ethereum ETF potvrzeno?

Uprostřed rostoucích spekulací o možném schválení burzovně obchodovaného fondu...

Vitalik Buterin zdůrazňuje rizika AI uprostřed otřesů ve vedení OpenAI

Spoluzakladatel Etherea Vitalik Buterin se podělil o svůj pohled...

Kraken zvažuje odstranění USDT v Evropě kvůli novým předpisům

Kryptoburza Kraken zvažuje odstranění podpory pro stablecoin Tether v...

Tether razil další 1 miliardu dolarů – naposledy pomohl bitcoinu vyšplhat se na 73 tisíc dolarů

Tether (USDT), největší stablecoin na světě, vytěžil další 1...

Americký Senát schválil rezoluci, která ruší kryptopravidlo SEC o bankách

Většina zákonodárců v Senátu Spojených států schválila společnou rezoluci...