28.08.18 Denný update vývoja altcoinov – IOTA, ETH, TRX, OMG, NEO

Share This Post

Rast na Bitcoine spôsobil zelenú vlnu aj na altcoinoch. Väčšina z nich práve vďaka tomu dokázala prelomiť silné rezsitencie, ktoré im stáli v ceste a nakopnúť sa tak k ďalšiemu rastu. Takže po dlhej dobe to bude dnes o poznanie veselšie.

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTE poriadne pomohlo posilnenie Bitcoinu. Vďaka nemu trh dokázal preraziť obchodný kanál, čím ho samozrejme zrušil. Aktuálne cena začala stagnovať a myslím, že k MA200 nedosiahne. Nie hneď. Pravdepodobne najprv príde pokles k 9000 Satoshi a až tak pokus o prekonanie MA200.

ETH/USD

ethusd

Ethereum prelomilo rezistenciu trojuholníka a zároveň pokorilo aj kĺzavý priemer MA55. Aktuálne trh testuje túto plávajúcu rezistenciu zvrchu. Ak nepríde k poklesu na Bitcoine, Ethereum by mohlo rásť k 320$, kde určite dôjde aspoň k slabej reakcii.

TRX/BTC

TRXBTC

Tak ukončenie rastu prišlo až dnes. Vďaka tomu Tron prekonal Downtrend Line, čo je dobrým znamením. Týmto by sa mohol pomaličky započať obrat trendu, ale ako som písal ja včera, dôležité bude prekonanie rezistencie 400 Satoshi a kĺzavého priemeru MA200. Ak sa nič vážne neudeje na Bitcoine, po krátkej konsolidácii a slabom poklese by cena Tronu mohla atakovať rezistenciu 400 Satoshi.

OMG/BTC

OMGBTC

OmiseGO prelomilo Trend Line a pokračuje v raste. Graf tohto coinu je dosť podobný grafu Etherea s jedným rozdielom. Na OmiseGO je stále v hre možnosť potvrdenia formácie dvojité dno. Neckline formácie máme na 690 Satoshi. Práve Neckline bude miesto, kde sa aktuálny rast zastaví a cena opäť začne konsolidovať.

NEO/BTC

neoBTC

NEO muselo taktiež padnúť až na samotné dno, aby začalo novú kapitolu. Ak trh prekoná Neckline na hodnote 20.82 $, potvrdí sa tým formácie 123 Top a tým pádom aj otočenie trendu. Táto formácia je už viditeľná nie len na šesťhodinovom, ale aj dennom grafe. Ak by sa obrat potvrdil, znamenalo by to rast minimálne k 28 $.

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Pol-ročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Proč Bitcoin roste?

Bitcoin za posledních 24 hodin zaznamenal mírný nárůst, který...

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...