29.07.18 Technická analýza XLM/USD – Dochází rozjetému trhu šťáva?

Share This Post

Stellar úspěšně otočil trend a míří každý den k novým ziskům, ale coinu možná brzy dojde palivo a bude se muset vrátit na základnu. Onou základnou je support 0.2320000 pro nové objednávky, které nastartují další růst. Korekce by byla pro další vývoj potřebná, aby se trh tz. nepřepálil a mohl konzistentně pokračovat v dlouhodobém růstu.

Daily trend ……………………UPtrend
Weekly trend………………….Downtrend

V době psaní této analýzy se Stellar obchoduje za 0,309823 $ a za posledních 24h ztrácí 1.61 %.

Pozitivní nálada se zatím týká převážně krátkodobého až střednědobého vývoje, neboť weekly trend je stále silně down. To znamená, že úplně hvězdný UP nás nečeká, ale mohlo by se stá,t že v dohledné době trh překoná předchozí high v úrovni 0.4710375 $.

Stellar – Daily

Korekce do oblasti supportu bude příležitostí pro vstup do trhu za velmi výhodnou cenu. Pravděpodobně pak může nastat několikanásobné zhodnocení vložené investice, neboť trh po odrazu od supportu nejprve provede nový pokus o překonání resistance 0.3124098 $. V případě úspěšného překonání této úrovně bude růst pokračovat. Korekci podporuje také divergence na indikátoru RSI, a proto že je RSI v překoupené úrovni, takže se šance na pokles trhu násobí.


Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.

Ako použiť toto obchodné odporúčanie?

Špekulácie na krypto trhoch sú veľmi rizikové. Do obchodov choďte na vlastné riziko. Za straty vzniknuté obchodovaním nenesieme žiadnu zodpovednosť. Situácia na burze sa môže kedykoľvek zmeniť.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Čo by znamenal pád tradičných trhov pre bitcoin a ethereum?

V poslednej dobe sa z mnohých zdrojov dočítate o...

Zakladateľ Celsius Network Alex Mashinsky údajne vybral 10 miliónov USD pred oznámením bankrotu

Zakladateľ a bývalý generálny riaditeľ lending platformy Celsius Network...

Robert Kiyosaki varuje: Dolár sa do 4 mesiacov môže zrútiť!

Slávny autor literatúry zameranej na finančnú gramotnosť Kiyosaki prichádza...

Popularita kryptomien medzi mileniálmi v USA mierne klesá

Finančná spoločnosť Bankrate pred nedávnom zverejnila správu, v ktorej...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...

Kryptomeny majú svetlú budúcnosť, ľudia prestávajú veriť centrálnym bankám!

Kryptomeny už dávno stratili negatívny punc a naopak sa...