29.07.18 Technická analýza XLM/USD – Dochází rozjetému trhu šťáva?

Share This Post

Stellar úspěšně otočil trend a míří každý den k novým ziskům, ale coinu možná brzy dojde palivo a bude se muset vrátit na základnu. Onou základnou je support 0.2320000 pro nové objednávky, které nastartují další růst. Korekce by byla pro další vývoj potřebná, aby se trh tz. nepřepálil a mohl konzistentně pokračovat v dlouhodobém růstu.

Daily trend ……………………UPtrend
Weekly trend………………….Downtrend

V době psaní této analýzy se Stellar obchoduje za 0,309823 $ a za posledních 24h ztrácí 1.61 %.

Pozitivní nálada se zatím týká převážně krátkodobého až střednědobého vývoje, neboť weekly trend je stále silně down. To znamená, že úplně hvězdný UP nás nečeká, ale mohlo by se stá,t že v dohledné době trh překoná předchozí high v úrovni 0.4710375 $.

Stellar – Daily

Korekce do oblasti supportu bude příležitostí pro vstup do trhu za velmi výhodnou cenu. Pravděpodobně pak může nastat několikanásobné zhodnocení vložené investice, neboť trh po odrazu od supportu nejprve provede nový pokus o překonání resistance 0.3124098 $. V případě úspěšného překonání této úrovně bude růst pokračovat. Korekci podporuje také divergence na indikátoru RSI, a proto že je RSI v překoupené úrovni, takže se šance na pokles trhu násobí.


Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.

Ako použiť toto obchodné odporúčanie?

Špekulácie na krypto trhoch sú veľmi rizikové. Do obchodov choďte na vlastné riziko. Za straty vzniknuté obchodovaním nenesieme žiadnu zodpovednosť. Situácia na burze sa môže kedykoľvek zmeniť.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...

Cena etherea na cestě ke 4 000 USD

Obchodníci dnes 27. května pokračovali v tlačení ceny Etherea...