29.10.18 Technická analýza ADA/BTC – Podrží cenu lokální support ?

Share This Post

Tak se nám přiblížil konec měsíce a došlo na má slova, že koncem měsíce se bude cena Bitcoinu pohybovat okolo úrovně 6200 $. S tím je samozřejmě spojený pokles altcoinů. Dle mého názoru, a systém mi to také ukazuje, se jedná o technickou záležitost. Pravděpodobně se začátkem nového měsíce vrátíme s cenou k předchozí konsolidaci 6400 $.

Bohužel, pokud se do té doby cena dostatečně nevzdálí od úrovně 6200 $, tak se může stát, že se koncem roku bude Bitcoin obchodovat za 5200-5400 $. Jsou dvě úrovně, kde by Bitcoin teoreticky mohl najít své dlouhodobé dno a mohl se odrazit: 5200 $ a support 4300 $. Minimálně ještě dva dny budeme žít v nejistotě, co trh Bitcoinu provede s cenou, a proto nepředpokládám výraznější oživení růstu altcoinů.

Cardano klesá k supportu

ADA bude stejně jako Bitcoin zavírat MN svíci negativně okolo lokálního supportu 0.00001050 BTC. Při takovém vývoji se nedá moc předpokládat, že by trh okamžitě otočil trend a začal stoupat, nicméně menší korekce jsou možné.

Daily trend………………………downtrend
Weekly trend …………………..downtrend

Střednědobý a dlouhodobý trend je zatím silně negativní. Situaci by mohl zachránit lokální support v úrovni 0.00001050 BTC, který by mohl krátkodobě přibrzdit současný pokles. Následný UP by teoreticky mohl dosáhnout až k úrovni resistance 0.00001282 BTC.

To, zda se cena ADA začne v lokálním supportu otáčet, také do značné míry souvisí s tím, jestli Bitcoin začne korigovat ztráty, které dnes utrpěl. Překážku v růstu ADA však vidím v předchozí malé resistanci 0.00001143 BTC. S tou by trh mohl mít docela problém a hrozí tak konsolidace v úrovni dnešní daily range. Pokud by však cena dokázala překonat pásmo 0.00001143 – 0.00001200 BTC, tak bude cesta k resistanci 0.00001282 BTC již volná.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Hádka Jeffa Bezosa a prezidenta Joe Bidena ohľadom inflácie – Čo na to kryptokomunita?

Medzi Jeffom Bezosom a americkým prezidentom Bidenom sa rozpútala...

Rusko legalizuje kryptoměny pro platby, říká ministr

Od 1. ledna loňského roku jsou kryptoměny v Rusku...

Analytici si všímajú paralely s marcom 2020, bude to tento rok inak?

Analytici na krypto aj tradičných trhoch zaznamenali niektoré prekvapivé...

Jihokorejští investoři se chystají žalovat Do Kwona za podpod

Jihokorejská právnická firma LKB & Partners se údajně chystá...

Regulačné orgány EÚ využívajú nedávne situácie okolo Terra Luna na presadenie digitálneho eura

Mnohí budú považovať volatilitu vyvolanú útokom na algoritmicky podporovaný...

Do Kwon chce rozdělit blockchain Terra jako součást plánu obnovy

CEO a spoluzakladatel Terraform Labs Do Kwon formálně navrhl...