29.4.2018 Technická analýza ETH/USD – Another one bites the dust

Share This Post

Čakali ste, že trh prerazí hranicu 700$ už dnes v noci? Ale kdeže! Také jednoduché to zase nebude. Posledný mesiac nám rastie Bitcoin a s ním aj všetky altcoiny. A ako sa vraví, s jedlom rastie chuť, takže par desiatok dolárov by nemal byť podľa očakávaní problém. Ale trh si žije svojím vlastným životom. Riadi sa iba ponukou a dopytom a nie našimi predstavami. Takže nezúfať, nepanikáriť! Postupne, po poriadku, malými krôčikmi prekonáme aj túto hranicu.

Trh sa správal posledných 24 hodín presne ako som predikoval vo včerajšej analýze. Došlo k spomaleniu rastu na 680$ s následnou konsolidáciou v okolí tejto hodnoty. Potom sa trh vybral otestovať psychologickú hranicu 700$. Na prekonanie tejto rezistencie však stále nemáme dostatok síl. Takže výsledkom útoku bol odraz ceny a mierny pokles.

ETHUSD294H

V najbližších 24 hodinách môžme očakávať opätovné pokusy o prekonanie tejto rezistencie. Avšak nie hneď. Chvíľku to potrvá a cena sa môže na tejto hodnote odraziť ešte niekoľkokrát. No nebude to nič dramatické. Skôr očakávam postupné zapĺňanie trojuholníka tvoreného rezistenciou 700$ a aktuálnou Uptrend Line.

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Všetok obsah na tomto webe je zdarma. Ak ste spokojní s našou prácou, budeme radi, ak nám prispejete na chod.

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Binance US v problémoch: Riaditeľ opúšťa spoločnosť, objem burzy klesá uprostred krízy

Dňa 16. septembra predstavoval objem výmeny na Binance US...

[Súhrn článkov] + Binance plánuje odstrániť stablecoiny z európskeho trhu

Pokiaľ máte málo času a nestíhate si prechádzať naše...

Bollingerove pásma ukazujú, že sa bitcoin nachádza na dôležitej hranici

John Bollinger, tvorca známeho ukazovateľa volatility, na sociálnej sieti...

ARK Invest: Makroekonomické protivetre môžu oddialiť rast Bitcoinu

Investičná spoločnosť ARK Invest vo svojej najnovšej správe upozorňuje...

Coinbase uvádza Web3 peňaženku pre inštitucionálnych a podnikových investorov

Kryptomenová burza Coinbase rozširuje svoju ponuku produktov s novou...

Armstrong: Coinbase plne integruje Lightning Network

Generálny riaditeľ kryptomenovej burzy Coinbase Brian Armstrong vo svojom...