3.11.18 Technická analýza STORJ/BTC – Čekáme na konec týdne

Share This Post

STORJ! Stále se o něm mluví, jedni otáčejí hlavu, druzí k němu až nábožně vzhlíží a technické analýzy se různí podle toho, který trader zrovna dělá analýzu. Pojďme se teď podívat, jak se na tento coin dívám já. Z pohledu, který je mi vlastní a kterým je tvorba ceny.

Daily trend ……………..UPtrend
Weekly trend……………silný downtrend

S velkým posílením ceny bych zde díky silnému downtrendu na weekly nepočítal. Ten rozhodně daily trend zatím porazit nemůže. Trh by totiž pro dlouhodobější růst potřeboval překonat resistanci v úrovni 0.00006700 BTC. Pokud nezvládne tuto resistanci, tak může dlouhodobě konsolidovat v poměrně širokém pásmu 0.00003900 – 0.00006700 BTC. Naopak překonání resistance by pravděpodobně znamenalo nárůst ceny až k úrovni 0.00011000 BTC, což by z dnešního pohledu byl velmi zajímavý UP.

Momentálně je potřeba ale počkat, jak se zformuje weekly. Pokud svíce zůstane slabá jako v současné chvíli, tak si v příštím týdnu pravděpodobně sáhneme na úrovně okolo 0.00005800 BTC. Pokud však trh během neděle výrazně oslabí, tak se tím také zformuje poměrně silná weekly svíce a to by znamenalo otestování supportu 0.00003900 BTC.

Rozhodujícím faktorem bude tedy poloha současné weekly svíce, která je často velmi sporná. Zvláště v situaci, že se jedná o první týden v měsíci. Nehledejte proto v grafu nesmysly jako jsou formace trojúhelníku nebo trendové čáry na malých TF. Podstatná je cena první weekly svíce v měsíci, která nám ukáže, jak se pravděpodobně bude cena dál formovat. Osobně se sice domnívám, že v následujících dvou týdnech bude cena spíše posilovat až k resistanci, ale dokud se neukončí tento týden, tak je to pouze moje domněnka.

V pondělí si uděláme update tohoto coinu, aktuálně cena potřebuje zvládnout oblast okolo úrovně 0.00004970 BTC, která je S/R úrovní.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

[Súhrn článkov] + Binance plánuje odstrániť stablecoiny z európskeho trhu

Pokiaľ máte málo času a nestíhate si prechádzať naše...

Bollingerove pásma ukazujú, že sa bitcoin nachádza na dôležitej hranici

John Bollinger, tvorca známeho ukazovateľa volatility, na sociálnej sieti...

ARK Invest: Makroekonomické protivetre môžu oddialiť rast Bitcoinu

Investičná spoločnosť ARK Invest vo svojej najnovšej správe upozorňuje...

Coinbase uvádza Web3 peňaženku pre inštitucionálnych a podnikových investorov

Kryptomenová burza Coinbase rozširuje svoju ponuku produktov s novou...

Armstrong: Coinbase plne integruje Lightning Network

Generálny riaditeľ kryptomenovej burzy Coinbase Brian Armstrong vo svojom...

Arthur Hayes diskutuje o dôvodoch, prečo Bitcoin nedosiahol 70 000 dolárov

Arthur Hayes, spoluzakladateľ BitMEX, zdieľa svoj názor na to,...