3.11.18 Technická analýza STORJ/BTC – Čekáme na konec týdne

Share This Post

STORJ! Stále se o něm mluví, jedni otáčejí hlavu, druzí k němu až nábožně vzhlíží a technické analýzy se různí podle toho, který trader zrovna dělá analýzu. Pojďme se teď podívat, jak se na tento coin dívám já. Z pohledu, který je mi vlastní a kterým je tvorba ceny.

Daily trend ……………..UPtrend
Weekly trend……………silný downtrend

S velkým posílením ceny bych zde díky silnému downtrendu na weekly nepočítal. Ten rozhodně daily trend zatím porazit nemůže. Trh by totiž pro dlouhodobější růst potřeboval překonat resistanci v úrovni 0.00006700 BTC. Pokud nezvládne tuto resistanci, tak může dlouhodobě konsolidovat v poměrně širokém pásmu 0.00003900 – 0.00006700 BTC. Naopak překonání resistance by pravděpodobně znamenalo nárůst ceny až k úrovni 0.00011000 BTC, což by z dnešního pohledu byl velmi zajímavý UP.

Momentálně je potřeba ale počkat, jak se zformuje weekly. Pokud svíce zůstane slabá jako v současné chvíli, tak si v příštím týdnu pravděpodobně sáhneme na úrovně okolo 0.00005800 BTC. Pokud však trh během neděle výrazně oslabí, tak se tím také zformuje poměrně silná weekly svíce a to by znamenalo otestování supportu 0.00003900 BTC.

Rozhodujícím faktorem bude tedy poloha současné weekly svíce, která je často velmi sporná. Zvláště v situaci, že se jedná o první týden v měsíci. Nehledejte proto v grafu nesmysly jako jsou formace trojúhelníku nebo trendové čáry na malých TF. Podstatná je cena první weekly svíce v měsíci, která nám ukáže, jak se pravděpodobně bude cena dál formovat. Osobně se sice domnívám, že v následujících dvou týdnech bude cena spíše posilovat až k resistanci, ale dokud se neukončí tento týden, tak je to pouze moje domněnka.

V pondělí si uděláme update tohoto coinu, aktuálně cena potřebuje zvládnout oblast okolo úrovně 0.00004970 BTC, která je S/R úrovní.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

[SPRÁVY] • Čína rozširuje používanie digitálneho jüanu na stredných školách • a ďalšie články

Vitajte pri dnešnom prehľade kryptospráv: TRHY Primárna kryptomena má už viac...

Bitcoin sa chystá všetkých prekvapiť, downtrend je za nami: Nicholas Merten

Kryptoanalytik a influencer Nicholas Merten sa rozhodol staviť na...

Greyscale CEO: Nedávný výprodej kryptoměn investory neodradil

Navzdory nedávnému výprodeji trhu s kryptoměnami je optimismus mezi některými předními...

[SPRÁVY] • SWIFT testuje interoperabilitu CBDC, aby umožnil cezhraničné platby • a ďalšie články

Vitajte pri dnešnom prehľade kryptospráv: TRHY Posledných sedem dní bolo podstatne...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Ak ste si nestihli prečítať všetky naše články za...

Mike Novogratz konečne prehovoril o katastrofálnych dopadoch LUNA a UST

Po viac ako týždeň trvajúcom mlčaní sa zakladateľ a...