30.11.18 Technická analýza LTC/USD – Tanec na tenkém ledě

Share This Post

Tak se nám tedy Bitcoin dnes propadl na lokální support v úrovni 3970 $ a samozřejmě altcoiny nemohou zůstat pozadu a jedou stejným směrem. Litecoin se propadl na spodní okraj trendového kanálu k úrovni 31.40 $. Na svém twitteru jsem se s vámi podělil o myšlenku, že korekce k 32 $ bude vhodná k nákupu.

Řekl bych, že jsem se moc nespletl a snad se naplní předpoklad, že Bitcoin bude končit měsíc v oblasti okolo 4200 $. To by mohlo Litecoin vytáhnout zpět k úrovni ročního pivotu 37 $. Ano, není to zatím moc velký posun, ale pořád je to lepší než další propad k úrovni 20 $. Celkově se trh na krátkodobém TF /H1 nachází v konsolidačním trojúhelníku a může být překonán i směrem down. Propad pod spodní trend line nemusí být nutně negativní, neboť v úrovni 29 $ se vytvořil lokální support, který by mohl tento propad zastavit.

Pro případný růst ceny je teď především důležité, aby se cena dostala přes krátkodobou trend line současné korekce. A samozřejmě vše je také závislé na tom, jak se v závěru dne zformuje situace na BTC. Pokud by Bitcoin zůstal v medvědí náladě, tak se LTC možná ani nestačí vrátit na roční pivot 37 $ a budeme pak svědky dalších výprodejů. Nicméně pokud vše dopadne pozitivně, tak je pravděpodobný návrat LTC až k úrovni 50 – 60 $. Tím nechci říct, že máme vyhráno. Zatím je trh ve velmi silné downtrendu a případný růst k 50 – 60 $ bude pouze korekce. To znamená, že až trh vyčerpá tuto range, tak se snadno může vrátit k výprodejům a retestu současného dna 26 $.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

[SPRÁVY] • Čína rozširuje používanie digitálneho jüanu na stredných školách • a ďalšie články

Vitajte pri dnešnom prehľade kryptospráv: TRHY Primárna kryptomena má už viac...

Bitcoin sa chystá všetkých prekvapiť, downtrend je za nami: Nicholas Merten

Kryptoanalytik a influencer Nicholas Merten sa rozhodol staviť na...

Greyscale CEO: Nedávný výprodej kryptoměn investory neodradil

Navzdory nedávnému výprodeji trhu s kryptoměnami je optimismus mezi některými předními...

[SPRÁVY] • SWIFT testuje interoperabilitu CBDC, aby umožnil cezhraničné platby • a ďalšie články

Vitajte pri dnešnom prehľade kryptospráv: TRHY Posledných sedem dní bolo podstatne...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Ak ste si nestihli prečítať všetky naše články za...

Mike Novogratz konečne prehovoril o katastrofálnych dopadoch LUNA a UST

Po viac ako týždeň trvajúcom mlčaní sa zakladateľ a...