22. 1. Přehled DNE – Rozhovory, marihuana a příběh o okradeném fanouškovi TRONU

Share This Post

Je tu středa večer a my představujeme novou rubriku – večerní přehled –, v níž se obhlédneme za celým dnem a připomeneme si, co všechno jsme publikovali na našich stránkách.

Cena Bitcoinu se dnes nepohnula a stále se obchoduje za 8 650 $. Kolem oběda jsme sice zaznamenali test hladiny 8 800 $, to však nevydrželo moc dlouho. Je možné, že velká část kapitálu se přelila do altcoinů které jsou na tom dnes o poznání lépe.

30m BTC/USD- Bitstamp
30m BTC/USD- Bitstamp

Ethereum a XRP drží krok s Bitcoinem. Podobně jsou na tom i jeho forky. Zajímavě vypadá Tezos, který dnes zaznamenal růst o 5 %. Ethereum Classic pokračuje ve svém rallye a dnes vytvořilo 6% zisk.

Dáváte si pozor na privátní klíče?

Slovák, který se rozhovořil o svém neštěstí, bohužel ne. Na stránce tronwallet.me si uložil 146 000 TRX tokenů. Samotná peněženka funguje už tři roky, neměl by s ní tedy být problém. Bohužel, našeho čtenáře i tak okradli. Jak? Více se dozvíte v tomto článku:

Slovákovi hackeři vykradli peněženku! Přišel o 146 000 TRX!

Rozhovory – Cardano a Ontology

Dnes jsme publikovali hned dva rozhovory. Ráno jste si mohli přečíst třetí část interview s Jaromírem Tesařem a Lukášem Bártou o Cardainians. Celá série rozhovorů je tedy venku a pokud vás Cardano zajímá, můžete si ji přečíst v celistvosti.

[Rozhovor] Jaromír Tesař a Lukáš Bárta: Blockchain může rozvrátit finanční sektor a nováčci by měli nakupovat pouze BTC či ETH

Uveřejnili jsme i rozhovor s Ning Hu – senior architektem kryptoměny Ontology. První polovinu rozhovoru si můžete přečíst zde:

Ontology a technologie – Interview Ning Hu s BTC Echo (1/2)

Budou konopné akcie v roce 2020 horkou komoditou?

Zdá se, že konopný průmysl se už zotavil z rok trvajícího medvědího trhu, který následoval po hypu po legalizaci marihuany v roce 2018. Akcie firem zabývajících se cannabisem jdou nahoru a v roce 2020 ještě určitě překvapí:

2020 rok marihuany – Budou konopné akcie následovat Bitcoin?

Zprávy

Pokud sledujete naše zprávy, i dnes vyšel nový díl. Bitcoin uzavřel Gap na CME, Vodafone již nadále nebude podporovat Libru a mnoho dalšího…

[Zprávy] Bitcoin zavřel CME Gap a pokles volatility značí velký pohyb – Kryptoměny budou i na Whatsappu – Vodafone odchází z Asociace Libra

Podpořte kryptosbírku na pomoc Austrálii

Vyzýváme naše čtenáře, aby podpořily tuto kryptosbírku a poslali pár satoshi na pomoc Austrálii. Jde o ověřenou charitu a všechny dary půjdou přímo do Austrálie. Kde se využijí, o tom se více dozvíte zde:

Oficiální kryptosbírka na pomoc Austrálii – spolu pomůžeme obnovit zničené lesy

VIP

Trh s kryptoměnami je v posledních dnech klidný, a tak dnes v naší VIP sekci vyšla pouze jedna analýza. Ta však stojí za to. Naším členům jsme poslali signál na nákup zajímavé kryptoměny:

Related Posts

Tři američtí politici nakoupili akcie SpaceX krátce po rekordním IPO

Tři členové Sněmovny reprezentantů USA koupili akcie SpaceX krátce po rekordním vstupu firmy na burzu. Nákupy přitahují pozornost hlavně kvůli načasování a vazbám společnosti na americkou vládu.

Bitcoin narazil u 64 000 USD. Přijde obrat už na podzim?

Bitcoin po týdenní uzávěrce oslabil k 62 500 USD a oblast kolem 64 000 USD zůstává krátkodobou překážkou. Trh sleduje inflaci v USA, vystoupení Kevina Warshe k politice Fedu i napětí mezi USA a Íránem.

Polymarket chce v USA nabídnout obchodování na marži

Predikční platforma Polymarket podniká další krok k rozšíření svých služeb na americkém trhu. Její přidružená společnost Coming Home GBA LLC podala u americké National Futures Association žádosti, které by platformě otevřely cestu k obchodování na marži.

Elon Musk představil Grok 4.5. Nový model má konkurovat OpenAI i Anthropicu

SpaceXAI představila nový jazykový model Grok 4.5, který má podle firmy posunout její AI nástroje blíže k nejužší světové špičce.

Velké americké banky sázejí na další růst akcií SpaceX

Akcie společnosti SpaceX získaly po skončení 25denního klidového období po primární veřejné nabídce výraznou podporu od velkých bank.

Tesla prudce zvýšila prodeje a překonala očekávání Wall Street

Tesla má za sebou mimořádně silné čtvrtletí. Americká automobilka od dubna do června dodala zákazníkům 480 126 vozů, což představuje meziroční růst o 25 %.