Adam Back – Bitcoin dosáhne 100 000 $ rychleji, než si myslíme + ANKETA

0
moon

Bitcoin za 100 000 $ – V současnosti se to jeví jako téměř nedosažitelná meta, ale zdání může klamat. Adam Back na svém Twitteru polemizoval, zda má Bitcoin potenciál na eventuální překonání této magické hranice. Tvrdí, že to přijde dříve, než většina lidí očekává.

„Ještě před rokem 2016 málokdo očekával, že Bitcoin překoná 1 000 $, a 10 000 $ znělo šíleně. Nakonec však obě hranice překonal s lehkostí.“

Adam Back se ve svých vyjádřeních mimo jiné opírá o stále se zrychlující inflaci dolaru. Při současném tempu uvolňování této měny do ekonomiky postačí, pokud si Bitcoin udrží současnou „reálnou“ hodnotu, a jeho růst vůči dolaru bude nezastavitelný.

I EOS však vypadá, že skřípe. Právě prošel největší aktualizací od června 2018. Vše, co o ní potřebujete vědět, naleznete v tomto článku:

>>>Block.One představuje EOS 2.0 – všechno, co potřebujete vědět<<<

Fundamenty Bitcoinu ukazují UP

S největší pravděpodobností však „reálná“ hodnota Bitcoinu bude pokračovat ve vzestupu. Z tohoto digitálního aktiva se pomalu, ale jistě stává bezpečný přístav pro investory. Během nedávné íránské krize šel nahoru spolu se zlatem, ropou a dalšími bezpečnými aktivy.

Navíc již za několik měsíců dojde k halvingu odměn za těžbu. Denně se tak do oběhu uvolní už jen 900 BTC, což sníží inflaci této kryptoměny a vytvoří to další růstový impuls. Nemluvě o hypu, který se kolem halvingu vytváří již nyní.

Držíte Litecoin? Nejste sami! Většina LTC se nepohnula už více než rok, a to není dobré

Bitcoin a starý svět financí

Zlepšuje se také podpora Bitcoinu ze strany regulovaných burz. Bakkt loni spustil BTC futures kontrakty kryté fyzickými Bitcoiny a CME dnes spouští options kontrakty na svůj vlastní BTC futures produkt. Vytváří se tak stále lepší prostředí pro instituce a velké hedge fondy z Wall Street, které mají zájem o obchodování Bitcoinu.

Kdy nakonec Bitcoin překoná 100 000 $, to neví nikdo, ale je více než pravděpodobné, že k tomu eventuálně dojde. Některé predikce ho tam posílají už v roce 2021. Spoléhat se na predikce je však hloupost. Raději se na to zeptáme vás!

Kdy podle vás Bitcoin překoná 100 000 $

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

BitLink ožívá

Opět jsme začali přispívat na náš YouTube kanál. Podívejte se na nejnovější VIDEOanalýzu a nezapomeňte se přihlásit k odběru!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na