Ako sú na tom Trader 2.0 signály? Vyhodnotenie mincí so zápalnou šnúrou po 3 mesiacoch!

0
bitcoin trading11 trader 2.0 vysledok mince so zapalnou snurou signaly

Ahojte traderi. V tomto článku odo mňa nebude klasická technická analýza, ale skôr nejaké vyhodnotenie mojej 3-mesačnej práce v skupine.

Čo sú ,,mince so zápalnou šnúrou“?

Pozor nie sú to klasické signály! Tieto mince musia mať potenciál na obchod minimálne 10%. Celkový počet je nižší, ale za to s vyššími %. Priemerne spravíme 10 obchodov mesačne. Nie som zástancom toho, že keď všetko stúpa, nasekať 30 signálov, a keď sa ide dole, tak nič. Držíme si základný money management. Do jedného obchodu dávame vždy 10% z celkového kapitálu. Maximálne tak môžeme mať otvorených 10 pozícií naraz. Takže nie sme ako iné skupiny, ktoré počas bull runu dajú počas jedného dňa aj 30 signálov.

Mince so zápalnou šnúrou sú len jednou časťou môjho členstva Trader2.0. Okrem toho každý deň aktualizujeme cez 20 predikcií, 2x týždenne máme LIVE ROOM, riešime fundamenty, máme VIP traderský chat, takže toto je len približne jedna pätina zo všetkého.

Pol-ročné členstvo Trader 2.0 + Trading11 teraz môžete získať s 25% zľavou!

>>>Získať členstvo so zľavou<<<

Ako sme si počínali od vzniku členstva Trader2.0?

Toto sú všetky naše obchody. Nezačali sme najlepšie, ale potom sme sa dali na víťaznú vlnu. V tomto cykle sme dokázali dve extrémne dôležité veci:

  1. Dokázali sme rozmnožiť BTC,
  2. Dokázali sme uchrániť svoj kapitál.

Po krásnych rastoch potom prišiel ťažký DUMP. Na tento dump sme boli pripravení a z veľkého množstva mincí nám nakoniec len jedna skončila na stoplosse.

Takto to u nás vyzerá po 3 mesiacoch. Samozrejme treba brať do úvahy, že shitcoiny lietali a preto sú aj čísla dosť vysoké. Z trhu sme však vyskočili v správnom čase a teraz už znova sledujeme možnosti na vstupy.

Je táto štatistika skutočná?

Jedna z ďalších odlišností medzi týmto produktom a klasickými signálmi je to, že túto štatistiku vytvárajú samotný členovia. Ja do nej nezasahujem. Členovia evidujú obchody a píšu ich do tabuľky, tak ako sa reálne stali. Má to dve obrovské výhody:

  1. Tabuľka a štatistika je transparentná,
  2. Ja mám o jednu starosť menej.

Moje meno je Jakub Kraľovanský a s Trading11 vám ponúkame spoločné členstvá – Trader2.0 + Trading11! Pozri TU

Okrem plateného obsahu na Trading11 máte v cene aj moje členstvo Trader2.0, v ktorom sa po novom nachádza: Predikcie na kryptomeny, forex, komodity, indexy a akcie, Mince so zápalnou šnúrou, 100K challange LIVE ROOM, Traderský chat, Extra fundamenty a môj osobný prístup.

Ja, Trader 2.0, vystupujem ako hlavný trader na LIVE Trading 2.0 streamoch na kanále BitLink. Môžete tam vidieť malú časť mojej práce. Mrknite na dnešný stream a nekupujte mačku vo vreci!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na