Analýza BTC, BNB, LTC, LINK – ceny rešpektujú rezistencie a krátkodobo klesajú

BTC a altcoiny na rezistenciách. Zdroj: Shutterstock.com/Maksim Safaniuk
KOKA INU
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

V dnešnej analýze sa pozrieme na BTC a highcapové kryptomeny BNB, LTC, LINK. Zdá sa, že Bitcoin narazil na významnú rezistenciu, s ktorou má problém už druhý deň. Podarí sa mu ju nakoniec prekonať, alebo pôjde cena do krátkodobého poklesu? Altcoiny medzitým pokračujú vo vyčkávaní na pohyb Bitcoinu a dominancia hlavnej kryptomeny viac-menej stagnuje okolo 42,37 %.

BTC/USD

Bitcoin sa zastavil na pásme rezistencie point of control, ktoré sa nachádza na hodnote 47 965 $. Táto rezistentná zóna zatiaľ nebola prekonaná a cena testuje MA21. Ak MA21 neudrží, tak najbližší support je v zóne okolo 44 600 $. Ak by cena nakoniec dokázala vytvoriť odraz už skôr ako na 44 600 $, tak by sme pravdepodobne point of control prerazili. Na to však potrebujeme vyššie býčie objemy, ktoré zatiaľ chýbajú. V býčom scenári sa kľúčová rezistentná zóna nachádza medzi 51 400 $ až 53 000 $.

BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView
BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

Prečítaj si aj predošlú analýzu – Analýza BTC, ETH, MATIC, SOL – ceny sú na rezistenciách, prekonajú ich?

BNB/USD

Binance coin taktiež rešpektoval rezistenciu na hladine 435 $. Vytvoril sa tak už trojitý vrchol z posledných maxím. Nachádzame sa v krátkodobej korekcii, pričom support sa nachádza už na trhovej cene na MA21. Ďalší je na hladine 390 $. Bullish target je na 490 $, no zatiaľ cena musí skonsolidovať pred ďalším rastom.

BNB/USD 4H. Zdroj: TradingView
BNB/USD 4H. Zdroj: TradingView

Chceš nakúpiť a obchodovať kryptomeny? Burza Binance je aktuálne najlepšie hodnotenou burzou na svete s veľmi lacnými poplatkami za nákup. Vytvor si účet teraz cez náš >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

LTC/USD

Litecoin vytvoril posledné maximum na hladine 175 $. Trhová cena momentálne testuje tak ako vo väčšine grafov MA21 na perióde 4H. Ak zlyhá, tak ďalší support je na zóne okolo 155 $. Býčí target sa nachádza na hladine point of control 180 $. Predtým však cena musí dokončiť korekčný leg, v ktorom sa momentálne nachádza.

LTC/USD 4H. Zdroj: TradingView
LTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

LINK/USD

LINK je taktiež na zóne point of control 27,12 $, čo predstavuje rezistentné pásmo, ktoré cena rešpektuje. Trhová cena je aj v tomto prípade na MA21 na perióde 4H. Ak ho neudržíme, tak rovnako ako pri zvyšných grafoch pôjdeme na ďalší support. Ten sa nachádza na predošlom dvojitom vrchole 25,50 $.

LINK/USD 4H. Zdroj: TradingView
LINK/USD 4H. Zdroj: TradingView

Takéto analýzy sa môžeš naučiť robiť aj sám v našej VIP skupine. Naši profesionálni traderi pre teba pripravili 15 kurzov, kde nájdeš viac ako 200 video tutoriálov. Zároveň súčasťou členstva sú aj denné náhľady trhu od našich traderov, analýzy a signály.>>>Chcem kúpiť VIP členstvo<<<.

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme, kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácií, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok. Ak sa chcete naučiť lepšie obchodovať, skúste našu Školu (ZADARMO). Ak nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu, určite vám pomôže náš slovník.


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.


Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.