Analýza BTC, BNB, XRP, LTC – altcoiny kopírujú a čakajú na pohyb Bitcoinu

BTC ťahá altcoiny dole. Zdroj: Shutters
BTC ťahá altcoiny dole. Zdroj: Shutterstock.com/Wit Olszewski
KOKA INU
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

V dnešnej analýze sa pozrieme na BTC a na highcapové mince BNB, XRP a LTC. Trend korekcie stále nekončí a Bitcoin ťahá celý trh smerom nadol. Altcoiny však krvácajú o čosi viac, ak teda neberieme do úvahy niektoré výnimky. Dominancia Bitcoinu mierne narástla a dostala sa na úroveň 42,12 % v čase písania článku. BTC/USD…

Ak chcete čítať tento obsah, musíte sa prihlásiť

Prihlásiť/Registrovať
Tento obsah nie je dostupný. Ak chcete čítať ďalej, zakúpte si členstvo STANDARD vďaka ktorému dostanete prístup k celému webu.

Kúpiť členstvo


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.


Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.