Analýza BTC, BNB, XRP, SOL – bočné štruktúry sú len predzvesť rastu

BTC pokračuje sideway štruktúrou. Zdroj: Shutterstock.com/AlekseyIvanov
BTC pokračuje sideway štruktúrou. Zdroj: Shutterstock.com/AlekseyIvanov
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

V dnešnej analýze sa pozrieme na grafy BTC, BNB, XRP a SOL. Bitcoin stále pokračuje v sideway krátkodobej štruktúre už druhý týždeň. Počas nerozhodnosti Bitcoinu sa mnoho altcoinov dostalo ku slušným ziskom. To však neplatí pre posledných 24 hodín. Trh totiž celý mierne poklesol. BTC/USD Bitcoin sa stále pohybuje v cenovom intervale medzi rezistenciou 50…

Ak chcete čítať tento obsah, musíte sa prihlásiť

Prihlásiť/Registrovať
Tento obsah nie je dostupný. Ak chcete čítať ďalej, zakúpte si členstvo STANDARD vďaka ktorému dostanete prístup k celému webu.

Kúpiť členstvo

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.