Analýza BTC, DOGE, DOT, AXS – altcoiny sa začínajú pomaly zobúdzať

BTC sa pripravuje k ďalšiemu rastu. Zdroj: Shutterstock.com/Travis Wolfe
BTC sa pripravuje k ďalšiemu rastu. Zdroj: Shutterstock.com/Travis Wolfe
KOKA INU
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

V dnešnej analýze sa pozrieme na BTC a highcapové mince DOGE, DOT a AXS. Zdá sa, že Bitcoin bude vytvárať sideway štruktúru, čo je bullish signál. Po uzatvorení štruktúry pravdepodobne bude rast pokračovať. Dominancia medzi tým mierne klesá a je možné, že po ukončení sideway pohybu BTC budú alty rásť spolu s hlavnou kryptomenou.

BTC/USD

Bitcoin vytvoril krátkodobé nižšie maximum 63 730 $ a odvtedy klesá. Vytvára sa pravdepodobne sideway pohyb, ktorý je však bullish. Po jeho ukončení by mala cena pokračovať v raste. Objemy počas predajov neboli vysoké a neprevyšujú objemy počas rastov. Ide o zdravé zastavenie trendu pred pokračovaním ďalšieho rastu.

BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView
BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

Prečítajte si aj predošlú analýzu – Analýza BTC, ETH, LTC, AVAX – ukončil Bitcoin býčí flag?

DOGE/USD

DOGE prekonal nedávno rezistenciu z lokálnych maxím a otestoval ju ako support. Trend je teda rastúci a target sa nachádza na hladine 0,30 $. Supportná oblasť sa nachádza okolo point of control 0,24 $. Objemy sú na strane býkov a trend bude pravdepodobne tiež pokračovať. Z dlhodobého hľadiska sa cena stále nachádza v akumulačnej zóne.

DOGE/USD 4H. Zdroj: TradingView
DOGE/USD 4H. Zdroj: TradingView

Chceš nakúpiť a obchodovať kryptomeny? Burza Binance je aktuálne najlepšie hodnotenou burzou na svete s veľmi lacnými poplatkami za nákup. Vytvor si účet teraz cez náš >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

DOT/USD

Polkadot sa pomaly ale isto približuje k novému ATH, aj keď z krátkodobého hľadiska ide skôr o stabilný rast. Minimá aj maximá sú stále rastúce a to, že trend je mierny, iba potvrdzuje stabilitu rastu. Supporty sú na 41,00 $ a 37,00 $. Rezistencia ATH sa nachádza na hladine 49,75 $. Aj na grafe Polkadotu sme bullish krátkodobo aj dlhodobo.

DOT/USD 4H. Zdroj: TradingView
DOT/USD 4H. Zdroj: TradingView

AXS/USD

AXS je z krátkodobého hľadiska sideway, no čoskoro sa cena z tejto štruktúry dostane a bude pokračovať v dosahovaní nového ATH. RSI vždy predikovalo lokálne maximum a nebolo to inak ani naposledy vo fáze prekúpenosti. Ak vznikne po rýchlom raste takáto sideway štruktúra tesne pod maximom, ide vždy o bullish signál. Podobné štruktúry sme mali aj v predošlých pohyboch.

AXS/USD 4H. Zdroj: TradingView
AXS/USD 4H. Zdroj: TradingView

Takéto analýzy sa môžeš naučiť robiť aj sám v našej VIP skupine. Naši profesionálni traderi pre teba pripravili 15 kurzov, kde nájdeš viac ako 200 video tutoriálov. Zároveň súčasťou členstva sú aj denné náhľady trhu od našich traderov, analýzy a signály.>>>Chcem kúpiť VIP členstvo<<<.

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme, kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácií, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok. Ak sa chcete naučiť lepšie obchodovať, skúste našu Školu (ZADARMO). Ak nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu, určite vám pomôže náš slovník.


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.


Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.