Analýza BTC, ETH, ALGO, AXS – cena smeruje na kľúčovú rezistenciu

BTC a altcoiny pokračujú v miernom raste. Zdroj: Shutterstock.com/Aleksei Logvinenko
BTC a altcoiny pokračujú v miernom raste. Zdroj: Shutterstock.com/Aleksei Logvinenko
KOKA INU
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Dnešná analýza sa bude týkať ceny BTC a altcoinov ETH, ALGO a AXS. Bitcoin sa dokázal odraziť od supportnej hladiny indikátora MA21. Nasledovalo mierne zvýšenie ceny, ktorá pokračuje v raste. Rezistentné pásmo je však blízko. Medzitým altcoiny strácajú mierne na dominancii, no viac-menej stále platí to, že nasledujú hlavnú kryptomenu.

BTC/USD

Bitcoin po krátkodobej sideway štruktúre a kontakte s indikátorom MA21 rešpektoval tento support a pokračuje v raste. Krátkodobo by teda mala cena ešte pokračovať v raste, no čaká nás rezistencia už na zóne od 51 400 $ do 53 000 $. Je dosť možné, že Bitcoin túto rezistenciu neprekoná na prvý pokus. Ak by sa totižto cene podarilo prekonať rezistenciu 53 000 $, tak by to znamenalo prvé dlhodobé rastúce maximum od ATH. Inak povedané, nový bullrun by bol potvrdený. Na to by sme potrebovali vysoké objemy a tiež menšiu prekúpenosť.

BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView
BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

Prečítaj si aj predošlú analýzu – Analýza BTC, BNB, LTC, LINK – ceny rešpektujú rezistencie a krátkodobo klesajú

ETH/USD

Ethereum pri odraze MA21 nezaznamenalo taký odraz ako BTC a stále neprekonalo posledné krátkodobé maximum. Testovanie MA21 tak stále prebieha aj na trhovej cene. Býčí target je na hladine 3 650 $, no predtým, ako sa tam cena pozrie, je v hre aj sideway štruktúra so supportom na hladine 3 250 $. Sentiment však ostáva býčí.

ETH/USD 4H. Zdroj: TradingView
ETH/USD 4H. Zdroj: TradingView

Chceš nakúpiť a obchodovať kryptomeny? Burza Binance je aktuálne najlepšie hodnotenou burzou na svete s veľmi lacnými poplatkami za nákup. Vytvor si účet teraz cez náš >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

ALGO/USD

ALGO rešpektovalo rezistenciu na point of control 2,03 $. Rastúci trend stále pokračuje, no zatiaľ sme v krátkodobom korekčnom legu. Krátkodobo teda môžeme ísť sideway, kým neotestujeme MA21 a následne by cena prekonala point of control. Ak by MA21 zlyhalo, tak ďalšia supportná zóna je okolo 1,78 $. Objemy sa medzičasom začali zvyšovať.

ALGO/USD 4H. Zdroj: TradingView
ALGO/USD 4H. Zdroj: TradingView

AXS/USD

AXS nedávno dosiahol ATH na hodnote 155 $. Za posledných pár dní tak ziskovosť dosiahla vyše 100 %. Posledné dva legy boli približne rovnaké a RSI indikuje slabnutie trendu. Vytvoril sa dvojitý vrchol na 90 bodoch. Zdá sa tak, že trend smeruje do finálnej fázy pumpy a nasledovať bude korekcia a vychladnutie. Primárny trend však zostáva nezmenený.

AXS/USD 4H. Zdroj: TradingView
AXS/USD 4H. Zdroj: TradingView

Takéto analýzy sa môžeš naučiť robiť aj sám v našej VIP skupine. Naši profesionálni traderi pre teba pripravili 15 kurzov, kde nájdeš viac ako 200 video tutoriálov. Zároveň súčasťou členstva sú aj denné náhľady trhu od našich traderov, analýzy a signály.>>>Chcem kúpiť VIP členstvo<<<.

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme, kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácií, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok. Ak sa chcete naučiť lepšie obchodovať, skúste našu Školu (ZADARMO). Ak nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu, určite vám pomôže náš slovník.


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.


Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.