Analýza BTC, ETH, AVAX, BNB – väčšina altov čaká na pohyb Bitcoinu

BTC a altcoiny. Zsroj: Shutte
BTC a altcoiny. Zdroj: Shutterstock.com/Ken stocker
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

V dnešnej analýze sa pozrieme okrem BTC aj na highcapové mince ETH, AVAX a BNB. Bitcoin mierne rastie a počas tohto posledného rastu sa altcoiny nachádzajú v miernej korekcii, resp. niektoré altcoiny stagnujú. Tento fakt sa odzrkadlil na rastúcej dominancii BTC. Tá sa nachádza v čase písania článku na hladine 41,44 %. BTC/USD Bitcoin pokračuje v…

Ak chcete čítať tento obsah, musíte sa prihlásiť

Prihlásiť/Registrovať
Tento obsah nie je dostupný. Ak chcete čítať ďalej, zakúpte si členstvo STANDARD vďaka ktorému dostanete prístup k celému webu.

Kúpiť členstvo


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.


Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.