Analýza BTC, ETH, BNB, DOT – kde sa nachádzajú supporty?

BTC stále v korekcii
BTC stále v korekcii. Zdroj: Shutterstock.com/insta_photos
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

BTC po krátkodobej sideway štruktúre znovu smeruje do korekcie. Cena totižto rešpektovala rezistenciu indikátora MA21. Svojím poklesom stiahol Bitcoin aj grafy altcoinov a dominancia začala stagnovať. Kde sa nachádzajú najbližšie targety a kde je ideálne dokupovať? Pozrime sa na analýzu BTC a highcapov ETH, BNB a DOT. BTC/USD Bitcoin rešpektoval MA21 a vytvára krátkodobé klesajúce…

Ak chcete čítať tento obsah, musíte sa prihlásiť

Prihlásiť/Registrovať
Tento obsah nie je dostupný. Ak chcete čítať ďalej, zakúpte si členstvo STANDARD vďaka ktorému dostanete prístup k celému webu.

Kúpiť členstvo

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.