Analýza BTC, ETH, LTC, BNB – ceny stagnujú a čakajú na pohyb Bitcoinu

BTC_a_alty_čaká_korekcia. Zdroj: Shutterstock.com/Novikov Aleksey
BTC_a_alty_čaká_korekcia. Zdroj: Shutterstock.com/Novikov Aleksey
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Dnes sa pozrieme na analýzu hlavnej kryptomeny BTC a altcoinov ETH, LTC, BNB. Mnoho highcapových altcoinov momentálne kopíruje pohyb Bitcoinu a to, kam sa pohne trend väčšiny altcoinov preto závisí práve od najbližšieho pohybu hlavnej kryptomeny. Trend Bitcoinu však posledné dni slabne a pravdepodobne ukončí medvedí pattern prierazom supportu v krátkodobej korekcii. BTC/USD Bitcoin bojuje…

Ak chcete čítať tento obsah, musíte sa prihlásiť

Prihlásiť/Registrovať
Tento obsah nie je dostupný. Ak chcete čítať ďalej, zakúpte si členstvo STANDARD vďaka ktorému dostanete prístup k celému webu.

Kúpiť členstvo

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.