Analýza BTC, ETH, LTC, XMR – alcoiny sa odrážajú skôr ako Bitcoin

BTC a alty v korekcii. Zdroj: Shutterstock.com/eamesBot
BTC a alty v korekcii. Zdroj: Shutterstock.com/eamesBot
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

V dnešnej analýze sa pozrieme na graf BTC a na to, či bude súčasná korekcia pokračovať. Pokračovanie korekcie Bitcoinu totižto spôsobí aj korekciu altcoinového trhu. V súčasnosti Bitcoin skôr stagnuje okolo hladiny 46 000 $, zatiaľ čo altcoiny sa odrazili a pokračujú v miernom raste. Výsledkom je klesajúca dominancia hlavnej kryptomeny. BTC/USD Altcoiny sa na…

Ak chcete čítať tento obsah, musíte sa prihlásiť

Prihlásiť/Registrovať
Tento obsah nie je dostupný. Ak chcete čítať ďalej, zakúpte si členstvo STANDARD vďaka ktorému dostanete prístup k celému webu.

Kúpiť členstvo

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.