Analýza BTC, ETH, LUNA, ATOM – konečný odraz pred ukončením flagu?

Krypto a BTC pokračuje sideway. Zdroj: Shutters
Krypto a BTC pokračuje sideway. Zdroj: Shutterstock.com/Phongphan
KOKA INU
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

BTC udržuje dominanciu nad 42,27 % a v noci iba za pár hodín narástol o 2 300 $. Štruktúra korekcie je však zatiaľ neporušená. Support 41 000 $ by tak mohol znamenať definitívnu podporu a flag by sa mohol ukončiť. Zatiaľ ale signál nenastal a stále sa nachádzame v býčom flagu. Medzitým altcoiny stále kopírujú…

Ak chcete čítať tento obsah, musíte sa prihlásiť

Prihlásiť/Registrovať
Tento obsah nie je dostupný. Ak chcete čítať ďalej, zakúpte si členstvo STANDARD vďaka ktorému dostanete prístup k celému webu.

Kúpiť členstvo


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.


Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.