Analýza BTC, XRP, DOT, UNI – kapitál sa bude prelievať aj do highcapov

BTC bude ťahať aj alty
BTC bude ťahať aj alty. Zdroj: Shutterstock.com/Dan Eady
KOKA INU
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

BTC približne za týždeň narástol už o 37 %. Tento raketový rast však strhol dominanciu hlavnej kryptomeny. Tá sa vyšplhala už na 43,96 %. Altcoiny nestíhajú za Bitcoinom. Do highcapových mincí sa však kapitál z Bitcoinu bude prelievať ako prvý. Dnes sa preto pozrieme okrem Bitcoinu aj na niektoré highcapové mince: XRP, DOT a UNI.

BTC/USD

Najbližšie supporty budeme sledovať na hladinách 53 000 $ a 51 000 $. Súčasná korekcia nepredstavuje reverziu trendu a rast by mal pokračovať. Hladina 53 000 $ predstavuje predošlé dlhodobé lokálne maximum, ktorého otestovanie by znamenalo býčí signál. Navyše sa v tejto oblasti vyskytuje aj MA21 na perióde 4H. Ak by sme zlyhali na tomto supporte, tak ďalší budeme sledovať na hladine cca 51 000 $. Táto hodnota pre zmenu poukazuje na pásmo, kde sa vyskytuje predošlá zóna rezistencie, ktorá pozostávala z dlhodobých maxím.

BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView
BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

Prečítaj si aj predošlú analýzu – Analýza BTC, ETH, XMR, THETA – trh potrebuje na chvíľu vychladnúť

XRP/USD

Ripple sa vrátil do oblasti point of control 1,07 $. Pravdepodobne bude trend pokračovať a súčasný sideway pohyb bude slúžiť ako supportná oblasť v budúcnosti. Napriek tomu vidíme, že RSI indikuje negatívnu divergenciu. Najviac medvedí scenár však je v prípade, ak cena vytvorí nižšie minimum a následne budeme pokračovať v raste.

XRP/USD 4H. Zdroj: TradingView
XRP/USD 4H. Zdroj: TradingView

Chceš nakúpiť a obchodovať kryptomeny? Burza Binance je aktuálne najlepšie hodnotenou burzou na svete s veľmi lacnými poplatkami za nákup. Vytvor si účet teraz cez náš >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

DOT/USD

Polkadot je z dlhodobého hľadiska v sideway štruktúre, ktorej predchádzal rastúci trend. Ide taktiež o odrazový mostík pred ďalším rastom. Trhová cena dosiahla posledný target na 34,00 $. Ďalšia rezistencia je na hladine 37,00 $. Dlhodobo však cena stále dosahuje vyššie lokálne minimá, a preto trend nebol vôbec porušený.

DOT/USD 4H. Zdroj: TradingView
DOT/USD 4H. Zdroj: TradingView

UNI/USD

Uniswap po prekročení býčieho flagu posledným minimom otestoval point of control 23,90 $ a pokračuje krátkodobo v rastúcom trende. Rezistencia 27,00 $ je stále aktuálna. Trend aj tu bude pokračovať hore, avšak je otázne ako dlho bude cena potrebovať testovanie nákupnej zóny, v ktorej sa nachádza práve teraz.

UNI/USD 4H. Zdroj: TradingView
UNI/USD 4H. Zdroj: TradingView

Takéto analýzy sa môžeš naučiť robiť aj sám v našej VIP skupine. Naši profesionálni traderi pre teba pripravili 15 kurzov, kde nájdeš viac ako 200 video tutoriálov. Zároveň súčasťou členstva sú aj denné náhľady trhu od našich traderov, analýzy a signály.>>>Chcem kúpiť VIP členstvo<<<.

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme, kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácií, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok. Ak sa chcete naučiť lepšie obchodovať, skúste našu Školu (ZADARMO). Ak nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu, určite vám pomôže náš slovník.


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.


Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.