Bitcoin dosáhne 450 000 USD ještě letos, nejhorší scénář je 135 000 USD! – tvrdí známý analytik PlanB

zdroj:kryptomgazin.sk
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Bitcoin uvidíme ještě letos na hodnotě 450 000 USD. Nejhorším scénářem může být úroveň 135 000 USD. Ano čtete správně. Tvrdí to velmi populární analytik “PlanB”, který zveřejnil 20.června prognózu vývoje ceny BTC.

Bitcoin dosáhne nového maxima ještě v říjnu

Analytik pod pseudonymem PlanB je známým tvůrcem různých předpovědí a grafů, které předpokládají cenu Bitcoinu. V posledním období již vícekrát vyjádřil nesouhlas se současnou náladou na trhu.

Bitcoin zaznamenává v posledních týdnech opravdu zvláštní výsledky a více násobné retesty. Podle analytika PlanB se však BTC pevně drží své dlouhodobé cestě. Aktuálně i kdyby nastal ten nejhorší scénář, by se měl Bitcoin bez problémů dostat v průběhu srpna na úroveň 47 000 USD. Následně v říjnu se BTC přiblíží ke svému historickému maximu na úrovni přibližně 63 000 USD. Scénář by to byl opravdu krásný. Pokud se naplní tento předpoklad tak v listopadu už uvidíme BTC někde na úrovni 98 000 USD. Konec roku by tak v nejhorším případě pro Bitcoin znamenal dosažení ceny 135 000 USD!

Předpověď "nejhoršího scénáře" pro BTC / USD k 20. červnu.  Zdroj: PlanB
Předpověď “nejhoršího scénáře” pro BTC / USD k 20. červnu. Zdroj: PlanB

“Počkejte, až uvidíte můj scénář pro Bitcoin! Napovím Vám. V nejlepším případě bude Bitcoin v prosinci na hodnotě 450 000 USD! “

Kiyosaki upozorňuje na krizi

Víkend byl pro BTC opět mírně problematickým. V neděli bylo zaznamenáno minimum na úrovni 33 337 USD na burze Bitstamp. Pokles 5 % prakticky vymazal veškeré zisky nahromaděné během minulého týdne.

Do pozornosti se dostal i názor známého spisovatele a motivátora Roberta KiyosakihoTen nevidí situaci kolem BTC tak růžově.

“Největší bublina v dějinách světa se zvětšuje. Přichází největší krach, proto nakupujte zlato a stříbro a počkejte si na pokles Bitcoinu na úroveň 24 000 USD. Krach je totiž nejlepším časem na zbohatnutí. Ale dávejte si pozor! “

Chceš sa naučiť analyzovať grafy? Máme tu pre teba VIP trading room. Nájdeš tu signály, denný update trhu, 200 video návodov a hlavne pomoc od profesionálnych traderov. S nami nezmeškáš žiadnu príležitosť na trhu. Kryptomeny, indexy a forex denne monitorujeme za teba a hľadáme signály, ktoré následne posielame do našej skupiny. >>>Pozrieť ponuku<<<

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.