Bitcoin ještě ani pořádně nezačal růst! – S2F analýza predikuje cenu $ 250 000

ZDROJ:KRYPTOMAGAZIN.SK
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Zdá se, že cena Bitcoinu se zastavila v pásmu pod 60 000 dolarů po dosažení nového ATH, vytvořeného začátkem března. PlanB, aktivní kryptoanalytik na Twitteru, si myslí, že Bitcoin může mít stále mnoho prostoru na skutečný bullrun.

“Jsme jen přibližně 4 měsíce na býčím trhu a ani zdaleka nekončíme,” uvedl v pátek na tweetu PlanB. “Bitcoin v růstu teprve začíná,” dodal a poukázal na současný stav Bitcoinu na jednom ze svých grafů Stock-to-Flow.

Pro Bitcoin existuje několik modelů Stock-to-Flow, které ukazují vývoj ceny Bitcoinu v souladu s halvingem a nabídkou v průběhu času. Následující obrázek ukazuje Stock-to-Flow společnosti Glassnode.

Stock-to-Flow Glassnode
Stock-to-Flow. Zdroj: Glassnode

Bitcoin a další kryptoměny doporučujeme nakupovat na burze Binance. Vytvořte si účet přes >>> tento odkaz <<< a získáte doživotní slevu 5 % na obchodní poplatky.

Je Bitcoin jen na začátku?


YouTuber a obchodník s deriváty Tone Vays má také býčí makro pohled, i když si myslí, že 
pokles Bitcoinu není vyloučen.

“Bitcoin se konsoliduje, ale na tomto trhu zůstáváme na vzestupu,” uvedl Vays. “I když je stále možné, aby Bitcoin dosáhl nižšího minima na cca 48 000 dolarech, věřím, že do června stoupneme nad 70 000 dolarů.”

Jak vidíme tak Stock-to-flow stále poukazuje na možnost nárůstu BTC i na hodnotu 200 000 $ až 300 000 $. Nesmíme však zapomínat na to, že cena musí během takového bullrunu vytvářet i dlouhodobější korekce.

Po tom, co se tento měsíc obchodoval Bitcoin nad 61 000 dolarů, se cena stáhla téměř na 50 000 dolarů. Momentálně se BTC obchoduje za 56 000 $ a cena čelí klíčové rezistenci. Více o analýze BTC se dočtete v odkazu pod tímto článkem.

Jak je na tom Bitcoin z krátkodobého hlediska, přečtěte si naši nejnovější technickou analýzu:06

ANALÝZA – Bitcoin (BTC) druhýkrát v rizikovej oblasti – Tentokrát môže padnúť

Chceš sa naučiť analyzovať grafy? Máme tu pre teba VIP trading room. Nájdeš tu signály, denný update trhu, 200 video návodov a hlavne pomoc od profesionálnych traderov. S nami nezmeškáš žiadnu príležitosť na trhu. Kryptomeny, indexy a forex denne monitorujeme za teba a hľadáme signály, ktoré následne posielame do našej skupiny. >>>Pozrieť ponuku<<<

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.