Bitcoin neudržel 40 000 $ a přelévá se do něj kapitál z altcoinů – Pozor na tyto kryptoměny!

zdroj:kryptomagazin.sk

Bitcoin včera na chvíli rozproudil vody internetu, když se nebezpečně přiblížil k hodnotě svého historického maxima. Chybělo mu pouze tisíc dolarů! Nakonec to však nevyšlo a na úrovni 41 000 $ došlo k zamítnutí. Trh s kryptoměnami nyní konsoliduje, ale pořádně to zde vře a je jen otázkou času, než nastane výbuch.

Bitcoin konsoliduje v okolí 40 000 $, ale nemusí to trvat velmi dlouho

Největší kryptoměna v posledních týdnech konsolidovala převážně v okolí 30-35 tisíc dolarů. Nyní jsme se přesunuli pod 40k, kde se pravděpodobně ještě alespoň pár dní zdržíme, než přijde rozhodující pohyb.

Bitcoin, Bitcoin neudržel 40 000 $ a přelévá se do něj kapitál z altcoinů – Pozor na tyto kryptoměny!, TRADING11Přidej se do >>> VIP skupiny <<< a získej náskok před ostatními!

Při pohledu na hodinový graf se nám rýsuje stoupající kanál, jehož hranice jsou relativně dobře definované. Po včerejším testování rezistence jsme dnes na spodní hraně. Pokud nás udrží, na nové historické maximum nebudeme muset dlouho čekat.

1h BTC / USD - Bitstamp
1h BTC / USD – Bitstamp

Může vás zajímat: 350% růst během 2 týdnů bez korekce? Tato kryptoměna si jede své a nereaguje ani na pohyb BTC

Kapitál se z altcoinů začíná přelévat do BTC

Menší kryptoměny měly v posledním měsíci pořádnou párty. Kdykoli Bitcoin prudce roste a pak nějakou dobu konsoliduje, tradeři z něj začínají vytahovat peníze a hledají zisky jinde. Za poslední měsíc zaznamenaly velký boom hlavně DeFi coiny, především projekt Uniswap s tokenem UNI, který dosáhl ceny 20 $. Ještě nedávno se přitom obchodoval za tři dolary.

Podobné zisky zaznamenaly i nativní tokeny dalších kvalitních DeFi projektů. Kryptoměny Aave, yearn.finance, SUSHI, Compound či Synthetix svým majitelům přinesly rovněž obrovské zisky.

Obrovské zisky defi trhu v roce 2021
Obrovské zisky defi trhu v roce 2021

Po velkém růstu však většinou následuje pád a Defi tokeny mohou padnou obzvlášť tvrdě. Bitcoin tento týden ukázal svou sílu a kapitál se do něj zase přesouvá. V dobách největších zisků BTC většinou altcoiny stagnují, nebo hodně pomalu rostou (čest výjimkám). Takže pokud máte nějaké větší investice v altcoinech, dejte si na ně pozor! Nastavte si na burzách stoplossy a ochraňte svůj kapitál před možným znehodnocením.

Chcete nakupovat Bitcoin či jiné kryptoměny? Nenechte se okrást vysokými poplatky na pochybných směnárnách! Využijte služeb burzy Binance, kterou denně používají miliony obchodníků a nabízí široký výběr kryptoměn.
Vytvořte si účet přes >>> tento odkaz <<< a získáte navíc slevu 4 % na obchodní poplatky.

Investovat něco do kryptoměn se teď vyplatí. Žijeme ve světě, ve kterém vlády znehodnocují své měny o desítky procent. V roce 2020 bylo vytištěno 40 % všech dolarů v oběhu a v EU je to podobné. Bitcoin, Ethereum a další alternativní investice ukazují cestu ven z tohoto bordelu:

Disclaimer / Tento článek slouží pouze pro přehled, nelze jej považovat za investiční poradenství. Trhy jsou nevyzpytatelné a bez dostatečných znalostí je obchodování hazard. Za případné ztráty neneseme odpovědnost.