Bitpanda získala 10 milionů eur v privátním prodeji za svůj BEST coin a startuje veřejnou nabídku

0
bitpanda

Vídeň 9. července 2019 – Vídeňská fintech společnost Bitpanda dnes zahájila veřejnou nabídku tokenu vlastního ekosystému. BEST (Bitpanda Ecosystem Token) je token globálně se rozšiřující investiční platformy Bitpanda. Bude hrát důležitou roli v růstu společnosti a dále zvýší loajalitu zákazníků. BEST nabídne široké spektrum výhod pro 1 milion uživatelů Bitpandy.

  • BEST (Bitpanda Ecosystem Token) IEO veřejná nabídka tokenů odstartuje 9. července od 13.00 CET a poběží až do 6. srpna do 13.00 CET
  • K prodeji je určeno až 500 milionů z celkového počtu 1 mld. BEST tokenů
  • Cena BEST tokenu je 0,09 EUR/token během prvního týdne veřejné nabídky (IEO)
  • 25% sleva z transakčních poplatků, pokud budou poplatky hrazeny v BEST tokenech (Q4 2019)
  • Prioritní přístup k připravované platformě Bitpanda Launchpad
  • Jednoduché investování s každou z podporovaných digitálních měn na platformě
  • Obchodování s tokeny BEST začne 7. srpna 2019 jako součást spuštění Globální burzy Bitpanda

Bitpanda, vídeňská fintech společnost s 1 milionem uživatelů a více než 120 zaměstnanci, dnes uvedla na trh IEO BEST (počáteční burzovní nabídku tokenů) pro token ekosystému Bitpanda. BEST je tokenem ekosystému Bitpanda a nabízí svým uživatelům širokou škálu výhod. Uživatelé získají například snížení poplatků za obchodování s Bitpandou o 25 % a získají prioritní přístup k připravované platformě Bitpanda Launchpad, která bude k dispozici později a umožní spuštění IEO třetích stran. Před zahájením veřejné nabídky tokenů společnost úspěšně dokončila svou soukromou nabídku a získala více než 10 milionů eur (20 % z celkové částky k dispozici), což znamená, že BEST je již nejúspěšnějším středoevropským IEO.

„BEST je palivem ekosystému Bitpanda, což znamená, že platforma Bitpanda, Bitpanda Global Exchange a budoucí produkty, jako je například Bitpanda Launchpad, budou značně využívat BEST tokeny. Token bude hrát zásadní roli v globální expanzi Bitpandy a v uskutečňování naší vize demokratizace osobních financí,“ říká Eric Demuth, výkonný ředitel Bitpandy.

7. srpna 2019 otevře Bitpanda kryptoburzu Bitpanda Global Exchange pro zkušené obchodníky, profesionály a instituce. První globální produkt společnosti Bitpanda umožní obchodování s obchodními páry fiat-krpytoměny a s páry kryptoměny-kryptoměny. Byl vyvinut 100% v rámci společnosti v průběhu dvou let.

O Bitpandě

Bitpanda je fintech společnost se sídlem ve Vídni, Rakousku, která byla založená v roce 2014 Ericem Demuthem, Paulem Klanschkem a Christianem Trummerem. Společnost je pevně přesvědčená o inovační síle kryptoměn, digitálních aktiv a technologie blockchainu. Posláním Bitpandy je zbourat překážky v investování a přenést tradiční finanční produkty do 21. století. Dnes má Bitpanda přibližně 1 milion uživatelů a více než 120 členů týmu. S licencí poskytovatele platebních služeb PSD2, nejmodernějším zabezpečením a zefektivněním uživatelského prostředí se Bitpanda rozrostla na populární obchodní platformu pro nováčky i odborníky. Uživatelé mohou v současné době obchodovat Bitcoin, Ethereum, zlato a více než 20 dalších digitálních aktiv.

avatar
  Subscribe  
Upozornit na