Blockchain Fantom válcuje konkurenci – má potenciál až na 3násobný růst

Share This Post

Fantom je snad největším překvapením posledních týdnů ve světě kryptoměn. Stále více se začíná mluvit o tom, že tento projekt může nejvýrazněji promluvit do dění v sektoru DeFi. Analytici dokonce mluví o dvou až trojnásobném potencionálním růstu.

Mohlo by tě zajímat: TOP 5 silných fundamentálních kryptoměn, které by měl každý sledovat

Fantom válcuje konkurenci

Fantom je blockchain, který v posledním období zaznamenává obrovský výkon. Objevují se zprávy o obrovském potenciálu díky jedinečným protokolům a mechanismům konsensu.

K možné budoucnosti tohoto projektu se vyjádřil také anonymní moderátor portálu Coin Bureau, podle něhož má token FTM ještě velmi velký prostor pro růst.

„Je to proto, že tržní kapitalizace FTM je středně velká a jeho fundamenty jsou mnohem silnější než u většiny kryptoměn.”

V době psaní tohoto článku se cena tokenu FTM pohybovala na úrovni 2,7502 USD. Podle tržní kapitalizace se FTM nachází na 32. místě. Aktuálně se do oběhu dostávají v podstatě pouze odměny za staking. Moderátor portálu Coin Bureau pokračoval:

„Denně se tento proces děje v objemu přibližně 500 000 FTM, což představuje prodejní tlak ve výši přibližně 1,5 milionu USD. V současnosti je tento nízký prodejní tlak kompenzován poptávkou po FTM, která je obrovská.“

Shrnutí Stakingu FTM
Shrnutí Stakingu FTM. Zdroj: Ambcrypto

Přečti si také: Podle tohoto fraktálu ETH směřuje na 14 000 $ – analytici předpovídají průlom

Pokud chceš nakupovat kryptoměny přes internet, jednoznačně doporučujeme použít burzu Binance, kde máš široký výběr coinů a jedny z nejnižších poplatků na trhu. Ty si ještě můžeš snížit o 5 %, pokud si vytvoříš účet přes >>> tento odkaz <<< a o dalších 25 % nákupem BNB tokenů.

„Obrovským pozitivem je, že se většina tokenů FTM stakuje. Snížená nabídka tak nejvýrazněji ovlivňuje vysoké pohyby. FTM má maximální nabídku stanovenou na 3,175 miliardy, což v podstatě znamená, že inflační emise nepohlcují jeho cenovou akci. Vzhledem k těmto skutečnostem je moje prognóza taková, že FTM může narůst 2 až 3x.“

Related Posts

Proč Bitcoin roste?

Bitcoin za posledních 24 hodin zaznamenal mírný nárůst, který...

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...