[Gaming] Riot games chystá nové hry ze světa League of Legends

0

Během říjnových oslav desátého výročí League of Legends promluvili vývojáři z Riot Games o řadě nových herních i neherních projektů, které by se měly začít od příštího roku objevovat.

Se hrami od Riot games se roztrhl pytel

Nejdříve by měla vyjít karetní hra Legends of Runeterra, která vyjde pro PC a mobily již v roce 2020. Dále pak vývojáři mluvili o hrách pod tajnými kody L, F a A. Mělo by jít o bojovku a týmovou záležitost ze světa League of Legends a nakonec o taktickou střílečku, která však nebude mít se světem populární MOBA hry nic společného.

Lidé z Riotu oznámili plány na vývoj e-sportové manažerské hry, mluvilo se o mobilní verzi Teamfight Tactics i samotného LoLka. Aby toho nebylo málo, byl oznámen také animovaný seriál Arcane ze světa League of Legends.

Mohlo by vás zajímat: [GAMING] Playstation 5 bude na vývoj hier jednoduchý – Bude vychádzať viac hier na túto konzolu?

Závěr

Je vidět, že vývojáři z Riotu nechtějí zůstat pouze u League of Legends. Studiu, které letos oslavilo 10. výročí nestačí pouze jedna hra a ohlášením hned několik titulů najednou celkem překvapili. Já se na nové informace o projektech tohoto studia velmi těším a doufám, že to bude stát za to.

Co číst dál?

[Gaming] Satoshi Treasure je jako Ready Player One – Hra o milion dolarů v Bitcoinech

avatar
  Subscribe  
Upozornit na