Kam to až může cena Bitcoinu dotáhnout? – Predikce část 3.

Share This Post

Tak takto na ráno, kdy se ještě všichni jen probouzíme a sníme, dokončíme náš krátkodobý miniseriál o predikcích ceny Bitcoinu. Z velké části se však také může zdát, že lidé, kteří tyto predikce vydali, sní. Dnes to totiž bude zejména o těch největších, nejšílenějších a z části i nejméně pravděpodobných predikcích. Bude to o velkém počtu nul a ještě větším počtu zajímavých názorů slavných lidí. Tak co, kde vidí Bitcoin osobnosti jako Tim Draper, Cameron Winklevoss nebo John McAffee?

Trace Mayer – 115 000 dolarů

Investor zejména do komodit, ale také fanoušek Bitcoinu se vyjádřil, že podle něj bude největší kryptoměna obchodovaná na hranici 115 000 dolarů. Tam by mělo být podle něj aktuální maximum, které měl vypočítat díky vlastnímu přepočtu zvanému „Mayers-Multiple approach“. Dlouhodobý zastánce BTC tak věří, že by nás měl čekat krásný bullrun. Toto je však dnešní nejnižší predikce.

Tim Draper – 250 000 dolarů

Pán, který se proslavil zejména tím, že často poukazuje na BTC jako platidlo (za kávu nebo hamburger), má o Bitcoinu opravdu smělé představy. 250 000 dolarů za jeden Bitcoin do konce roku 2022. Přesně tak zněla predikce Tima Drapera již v roce 2018 a drží se jí až dodnes.

Cameron Winklevoss – 320 000 dolarů

Spolu se svým dvojčetem Tylerem jsou Winklevossovci nepochybně jedni z nejdůležitějších lidí v kryptoměnovém světě. Zakladatelé burzy Gemini věří, že jeden Bitcoin bude mít hodnotu až 320 000 dolarů. Avšak na tuto predikci si dávají poměrně vyšší časový rámec, kdy tvrdí, že k něčemu takovému může dojít do 10 až 20 let. Na druhou stranu však tvrdí, že jsou přesvědčeni o tom, že něco takového nastane, a proto jsou aktuální cenové pohyby irelevantní.

John Pfeffer – 700 000 dolarů

No a čekají nás dvě nejšílenější predikce. Nicméně pokud věříte, že Bitcoin může být skutečně prvním aktivem, které může nahradit zlato (tak, jak tomu věří John Pfeffer), tak pochopitelně že pro vás může být i taková vysoká suma reálná. I když tomu John Pfeffer věří pouze na 1 %, sám si myslí, že Bitcoin by mohl nejen nahradit zlato, ale možná se stát i rezervní měnou. No a právě tehdy by se měly začít dít ty největší „cenové skoky“.

John McAffee – 1 000 000 dolarů

Toto jste museli všichni určitě čekat. John McAffee a jeho legendární predikce a sázka zároveň je v kryptoměnovém světě velmi známá. Do konce roku 2020 má podle McAffeeho stát jeden BTC 1 000 000 dolarů. Pokud se tak nestane, sám si prý „sní vlastní pohlavní orgán“. Teď to však vypadá tak, že John McAffee by měl začít uvažovat nad receptem „své speciality“.

Závěr

Tak toto je asi to nejšílenější, co aktuálně kryptoměnové predikce mohou přinést. Samozřejmě mluvíme pouze o Bitcoinu, protože ten je zatím stále tou nejpodstatnější kryptoměnou ze všech, což nám ukazuje i aktuálními pohyby. To, jak vysoko to dotáhne v budoucnu, nyní zůstává velmi nejasné.

Co číst dál?

Tie najpodstatnejšie profily, ktoré musí sledovať každý trader – Twitter a Tradingview – Denník 13.týždeň

Zdroj: 
blockonomi.com

Related Posts

Axie Infinity pumpuje 24 % za 24 hodin

Vzhledem k tomu, že trh s kryptoměnami po týdnech nejistoty po...

Cardano ako najrozvíjanejšie kryptoaktívum

Skvelá správa pre všetkých fanúšikov projektu Cardano! Podľa údajov...

Bývalá Sberbank integruje Metamask do svojej blockchainovej platformy

Najväčšia ruská banka Sber, predtým známa ako Sberbank, pokračuje...

Bitcoin je na „ceste k bezvýznamnosti“, varuje Európska centrálna banka

Predstavitelia Európskej centrálnej banky (ECB) sa rozhodne postavili proti...

Sam Bankman-Fried popiera v súvislosti s FTX akékoľvek pochybenie

Po krachu kryptoburzy FTX poskytol bývalý generálny riaditeľ Sam...