KURZ – Hodl, investovanie a ako si vytvoriť pasívny príjem

Kurz „Hodl investovanie a ako si vytvoriť pasívny príjem“ je prvý kryptomenový kurz na CZ/SK scéne zameraný na dlhodobé investovanie do kryptomien.

Prečo náš kurz?

Na internete sa počas krypto revolúcie začína objavovať veľa magazínov a pochybných skupín, ktoré často uvádzajú priam až fake news a nevedia poriadne odlíšiť kvalitný fundament od nekvalitného. Potom tu vzniká bublina na trhu a rast o viac ako 1 000 %! Investori a krypto nadšenci v dôsledku nesprávnych, respektíve nie moc objektívnych informácii nakupujú na samom vrchole a potom, keď prichádza 50 % pokles v priebehu jedného mesiaca sú sklamaní a končia s obchodovaním a investovaním. Nie len že prichádzajú o peniaze, ale aj krypto svet začínajú vnímať ako obyčajnú bublinu bez hodnoty.

Kvalitné investície

Sám ako autor kurzu som niekoľko rokov pracoval pre rôzne firmy, ktoré sa venovali podobnému investovaniu do shitcoinov a vtedy som si uvedomil, že toto nie je tá správna cesta. Dávať niekoľko desiatok signálov na úplne každý fundament, ktorý je na trhu je úplne nezmysel. Tak ako platí pravidlo aj pri obchodovaní, že len 10 % zo všetkých investorov je úspešných, rovnako to platí aj v prípade dlhodobého investovania. Nie je možné investovať do úplne všetkého bez nejakej analýzy a následne očakávať zisk. To potom sa môžeme baviť o rulete.

Čo je obsahom kurzu?

Prečo si vybrať práve kurz?

  • Naučíš sa ako dlhodobo investovať a zhodnocovať svoj kapitál v rádoch stoviek percent za rok.
  • Nemusíš tráviť čas hľadaním informácii o rôznych kryptomenách. Priamo v kurze je zadarmo niekoľko desiatok rozborov na rôzne kryptomeny ako ukážka live tradingu.
  • Naučíš sa ako selektovať rôzne fundamenty a čo je najdôležitejšie pri vyberaní mincí do svojho portfólia.
  • Hlavným poslaním kurzu je naučiť študentov byť nezávislým a slobodným človekom, ktorý si vie vytvoriť pasívny príjem na burze a rozpoznať altcoiny so 10 000 % potenciálom zisku a to ešte keď je úplne na dne a bez hodnoty.
-50%

KURZ – Hodl, investovanie a ako si vytvoriť pasívny príjem

CZK 1499 /kurz
Kurz „Hodl investovanie a ako si vytvoriť pasívny príjem“ je prvý kryptomenový kurz na CZ/SK scéne zameraný na dlhodobé investovanie do kryptomien.
  • 40 video návodov, vďaka ktorým sa naučíš správne investovať a vytvoríš si pasívny príjem
  • Ukážka Live tradingu a výber kvalitných altcoinov do portfólia
  • Skúsenosti na nezaplatenie od traderov, ktorí sa od 2015 roku venujú investovaniu a obchodovaniu kryptomien