Prehľad trhu – Bitcoin a altcoiny v znamení väčšieho rastu + zhodnotenie minulého týždňa

0
update trading11

Situácia na trhu, hlavne v prípade altcoinov je ako na divokej vode. Niektoré altcoiny v posledných dňoch extrémne rástli, iné však v korekcii stratili aj viac ako 20 %. Bitcoin zasa stabilne, a až na niekoľko miernych poklesov sa drží vo svojom bullish trende.

Aj súčasný prepad BTC o približne 500 USD nie je ničím neobvyklý. Nemôže donekonečna rásť, potrebuje aj zdravú korekciu. Momentálne väčšina z našich traderov a členov trading tímu očakáva prevažne pomalý rast k 11 000 USD. Potrebujeme sa ale dlhšie udržať nad hladinou 10 300 USD, kde je aktuálne silná rezistencia, nad ktorú sa Bitcoin nepozrel už niekoľko mesiacov. Kompletné analýzy na Bitcoin, niekoľko desiatok altcoinov a najhorúcejšie správy a novinky sme rozoberali aj na našom BitLink YouTube kanáli, určite odporúčame pozrieť:

LIVE Trading 2.0 – Bitcoin pomaly klesá – Býci stratili dych?

LIVE Trading 2.0 – Bitcoin za 9 700 $ – Môže sa ešte obrátiť trend alebo ideme UP?

Každú nedeľu pre vás pripravujem analýzy aj ja, čiže Ľubo z Bitcoin Skupiny. Už minulý mesiac som upozornil na možný rast nielen altcoinov, ale aj Bitcoinu. Konkrétne som očakával, že sa Bitcoin ešte v mesiaci január pozrie na 10 000 USD. Aj keď to Bitcoinu chvíľu trvalo, tak ten kto počkal, bol odmenený splnením targetu na hodnote 10 000 USD. Aktuálne situáciu na Bitcoine a čo od neho očakávať sa dozviete v tomto videu.

A čo altcoiny?

V našej trading11 sekcii sme realizovali hneď niekoľko obchodov. Našu pozornosť upútali hlavne high cap altcoiny LTC, ETH a XRP, na ktoré boli len za posledné 2 týždne poslané hneď 3 updaty grafu na swing trade. LTC a ETH nám nadelili vyše 20 % zisky. Na XRP zatiaľ čakáme na break out rezistenciu. V prípade, že by sa tak stalo, môže nám rovnako nadeliť zisk v dvojciferných číslach.

Okrem high cap altcoinov sme nakupovali a zatvárali obchod v zisku na minciach EOS a IOTA. Tam boli tie zisky veľmi podobné ako v prípade ETH a LTC. Aktuálne naše hot coiny, ktoré aktívne monitorujeme sú BAT, VET a LINK. Na tieto mince som ešte počas víkendu posielal analýzy so vstupnými hodnotami a nastavením targetov a invalid levelov.

Pokiaľ sa zaujímaš o trading, určite odporúčam navštíviť sekciu našich členstiev na webe trading11.com. Okrem niekoľkých členstiev je možnosť výberu z viacerých kurzov alebo dokonca spoločné členstvá, ktoré sme vytvorili v spolupráci s tradermi z CZ/SK scény.

avatar
  Subscribe  
Upozornit na