19.10.18 Technická analýza – Proč se Ripplu blýská na lepší časy?

Share This Post

Ripple během včerejšího dne pokračoval v růstu a nehledě na drobné korekce má za sebou velice solidní týden. Jeho cena se momentálně pohybuje okolo 0,4554 dolarů.

Autor: Dmitrij Gurkovskij, vedoucí analytik RoboMarkets

Z pohledu technické analýzy se na časovém rámci H4 formuje rostoucí trend. Poslední rostoucí vlna vedla k otestování rezistence současného cenového kanálu, zatímco současný mikro trend představuje klesající korekci. Propad by se mohl zastavit pravděpodobně na supportu na ceně 0,4280 dolarů.

Současný kanál zatím představuje stabilní rostoucí formaci. Jakmile cena zasáhne zmíněný support, mohlo by dojít k obratu a růstu na rezistenci na ceně 0,5200 dolarů. Pokud se tento scénář vyplní, mohla by se ceně podívat klidně na 0,6200 dolarů.

Z fundamentálního hlediska patří mezi nejzajímavější zprávy setkání vedoucího marketingového oddělení, Cory Johnsona s úředníky Donalda Trumpa. O této skutečnosti se Johnson zmínil ve svém posledním rozhovoru. Dle některých zdrojů se na setkání bude mimo jiného řešit potenciál kryptoměnového trhu a jak sám Johnson potvrdil, vláda Spojených států má o digitální měny velký zájem.

Přesto má Bílý dům obavy z toho, že se většina BTC a ETH těží v Číně.

Ripple se na druhou stranu netěží, a proto je komplikované jej na trhu ovládat. Zájem o kryptoměny ze strany Trumpovy administrativy by se však neměl brát přehnaně pozitivně, neb prozatím chtějí především poznat trh jako takový. Potenciál tam ale je.

Nedávno jsme se zmiňovali o japonských bankách, které spustily MoneyTap, aplikaci běžící na xCurrent od Ripplu. Zavádění technologických pokroků do reálného života, v našem případě do bankovnictví, dává Ripplu výhody proti konkurenci.

American Express a SBI Holdings mezitím pokračují v testování funkcí xRapid a peněženka Paycent ze Singapuru chystá v blízké budoucnosti přidání Ripplu do svého portfolia, čehož se možná dočkáme již v listopadu.

Všechny tyto informace dohromady představují pro Ripplu značnou fundamentální podporu.

Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!

Pokud chcete být u online analýzy, být připraveni, naučit se vyhledávat signály v praxi, můžete využít placený kanál IXtrading Akademie. Netradiční metoda výuky a měsíc u nás Vám dá více, nežli dva roky samostudia. Nejedná placený signál. Učím Vás být samostatný a na signály reagovat.


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

JPMorgan: Krypto je pro zločince

Zastánci kryptoměn na sociální síti X poukázali na pokrytectví...

Michael Jackson na blockchainu a herní trendy Web3 v roce 2024

V tomto článku se dozvíte, jak se první nahrávka...

Bitcoinový těžař Phoenix vzrostl o 50 % po IPO v Abu Dhabi za 371 milionů dolarů

Společnost Phoenix Group zabývající se těžbou kryptoměn zahájila obchodování...