Síť s nulovými poplatky a extrémní rychlostí? To je IOTA!

Share This Post

IOTA přichází s poměrně významnou aktualizací. Spouští beta verzi inteligentních kontraktů, která prý vylepšuje i nedostatky, s nimiž bojuje konkurence.

Přečti si také: Bitcoin se dostal na důležitý support – Případný break out může spustit výprodej!

IOTA a chytré konktrakty

IOTA před nedávnem oznámila, že pracuje na spuštění beta verze pro inteligentní kontrakty. Fanoušci se konečně dočkali. Vysokorychlostní transakce s nulovými poplatky? To zní lákavě. Beta verze obsahuje virtuální stroj Ethereum (EVM). I díky tomu jsou tokeny ERC-20 interoperabilní s platformou.

Všechny inteligentní kontrakty mají výjimečnou schopnost. Tvůrci mají možnost nastavení vlastních poplatků. To umožňuje různým blockchainům soutěžit ve snižování poplatků.

IOTA/BUSD 30m TF
IOTA/BUSD 30m TF. Zdroj: TradingView

Přečti si i náš další článek: Shiba Inu (SHIB) vystřelila na více než 45 % za dva dny a dosáhla nového historického maxima!

Pokud chceš nakupovat kryptoměny přes internet, jednoznačně doporučujeme použít burzu Binance, kde máš široký výběr coinů a jedny z nejnižších poplatků na trhu. Ty si ještě můžeš snížit o 5 %, pokud si vytvoříš účet přes >>> tento odkaz <<< a o dalších 25 % nákupem BNB tokenů.

Odhodlala se však platforma IOTA na smart kontrakty pozdě? Svým pohledem na danou problematiku přispěl i generální ředitel projektu Dominik Schiener. Ten vnímá časové navýšení jako výhodu ve srovnání s konkurencí. Pro srovnání, například síť Cardano má problémy s omezenou propustností, zatímco IOTA nabízí prakticky neomezenou škálovatelnost.

„Věříme, že obrovské množství našich spoluprací s nadnárodními subjekty, vládními agenturami, jakož i zájem startupů, malých a středních podniků a podobně, je způsobeno tím, že IOTA je prakticky bez poplatků. Samotné poplatky, zejména jejich volatilita, zatěžují obchodní modely s diametrálním opakem ekonomické hnací síly.“

Related Posts

[SPRÁVY] • Výkonní pracovníci spoločnosti Coinbase čelia žalobe akcionára • a ďalšie články

Vitajte pri dnešnom prehľade kryptospráv: Kryptomeny Babydoge Swap Testnet bude spustený...

Coinbase zaznamenala ve 2. čtvrtletí ztrátu 1,1 miliardy dolarů kvůli „rychlému a zběsilému“ poklesu kryptoměn

Kryptoburzovní gigant Coinbase uvedl „rychlý a zběsilý“ pokles kryptotrhů...

Bývalý výkonný ředitel BitMEXu se přiznal k porušení zákona o bankovním tajemství

Další top manažer se připojuje ke třem spoluzakladatelům kryptoburzy...

TOP 5 článkov za minulý týždeň + Bonusová správa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...

Objem obchodů s nezaměnitelnými tokeny za 2. čtvrtletí klesl o 40 %

Navzdory mimořádně úspěšnému začátku roku pro nezaměnitelné tokeny nevypadá...