[Súhrn článkov] + Počet zamestnancov v kryptoodvetví vzrástol o 160 %

Share This Post

Pokiaľ máte málo času a nestíhate si prechádzať naše články po jednom, skúste naše večerné zhrnutie. Všetko dôležité, čo sa v ten deň udialo, nájdete tu prehľadne na jednom mieste. Každý nadpis je možné rozkliknúť a prejsť tak na celý článok.

Správa dňa

Počet zamestnancov v kryptoodvetví vzrástol o 160 %

Podľa nedávno vydanej správy K33 pre výskum kryptomien sa zistilo, že od roku 2019 sa zvýšil počet zamestnancov v kryptomenovom odvetví o necelých 160 %. Najvyššie číslo bolo zaznamenané v roku 2021, kedy kryptomenový priemysel mal cez 211 000 odborníkov na krypto. V rovnakom roku tiež Bitcoin zaznamenal svoje ATH. [1]

Pozrite sa tiež na náš kalendár akcií, nech vám neunikne žiadna kryptomenová udalosť.

Analýzy a trhy

Trhy pod lupou: Americká inflácia znova klesla, budú akciové trhy rásť aj v druhej polovici roka?

Horúce letné dni nás môžu uviesť do mylného dojmu, že sa na svetových trhoch nič nedeje. Často sa opiera o pokles objemu obchodov alebo malé burzové pohyby cien akcií. Ide ale len o obyčajné zdanie. Hoci sa ceny akcií nehýbu výrazne smerom nahor alebo nadol, trh vstupuje do fázy konsolidácie.

17. 7. 2023 Prehľad trhu – Kam až môže rásť index S&P 500, Bitcoin znovu na 30 000 USD

Vítame vás pri ďalšom prehľade trhu pre akciový index S&P 500, Bitcoin a altcoiny. Pozrieme sa, čo je na finančných trhoch nové a čo môžeme tento týždeň očakávať. Akciový index S&P 500 sa vyhupol v piatok mierne nad hladinu 4500 bodov, zatiaľ čo Bitcoin našiel ďalšie zamietnutie rastu a vrátil sa na cenovú hladinu 30 000 USD.

Aktuálny prehľad všetkých kryptomien môžete sledovať pod priloženým odkazom  TU.

Kryptomeny a kryptofirmy

Prečo si Raoul Pal myslí, že sa blíži masívna bitcoinová rely?

Bývalý výkonný riaditeľ Goldman Sachs či manažér hedgeových fondov Raoul Pal urobil ďalšie odvážne vyhlásenie o Bitcoine a poťažmo celom kryptomenovom trhu. Pal, ktorý je známy svojimi hlasnými názormi, sa aktuálne na jeho adresu vyjadruje veľmi pozitívne. Hovorí, že Bitcoin spolu so zvyškom kryptotrhu zažije v najbližšej dobe mega býčí run.

Pravdepodobne 20 % všetkých bitcoinov je navždy stratených

Bitcoin sa aktuálne obchoduje okolo 30 000 USD. Väčšina ľudí špekuluje na jeho blízky rast ceny aj z dôvodu, že sa blíži ďalší halving. Odmeny za ťažbu sa tak opäť znížia na polovicu. Celkovo je možné vyťažiť maximálne 21 miliónov tokenov. Už dnes sa ale odhaduje, že 20 % z týchto tokenov je navždy stratených.

Garlinghouse: SEC bude čeliť s Ripple dlhému procesu

Brad Garlinghouse, generálny riaditeľ spoločnosti Ripple stojaci za tokenom XRP, verí, že SEC čaká dlhý proces, než bude mať šancu odvolať sa proti rozsudku vo svojom prípade proti Ripple Labs.

Čo je DCA stratégia v investovaní? A ako to funguje?

V tomto článku vám predstavíme DCA stratégiu. Dollar-Cost Averaging je jedna zo základných metód pre dlhodobé investovanie. Vlastne sa dá povedať, že je aj najznámejšia. Povieme vám, ako táto stratégia funguje, ukážeme jej aplikáciu na základe minulých dát či modelových príkladoch a v neposlednom rade predstavíme jej hlavné výhody a nevýhody.

Potenciálne najlepšie meme coiny na nákup v roku 2023

Kryptomeny prichádzajú vo všetkých možných podobách. Na trhu sú známe coiny ako Bitcoin a Ethereum, stablecoiny, ktorých cenu určuje kurz dolára, a mnoho ďalších coinov, z ktorých každý má svoju vlastnú aplikáciu. Tiež sú tu meme coiny, ktoré teraz patria medzi najobľúbenejšie kryptomeny na svete.

Sme aj na sociálnej sieti LinkedIn. Ak máte akúkoľvek otázku týkajúcu sa kryptomien, neváhajte sa pridať do našej diskusnej skupiny na Facebooku. Pre viac informácií sa nezabudnite pripojiť aj na náš oficiálny discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čaká ďalší zábavný a zaujímavý obsah. Máme tiež Youtube kanál, kde môžete dať odber, aby vám neutieklo žiadne video alebo stream. Podporu nám môžete vyjadriť skrze Patreon TU.

Related Posts

Aktuálna bitcoinová rally je iná. Zdá sa, že FOMO a YOLO sú späť

BTC sa nedávno dotkol 45 000 dolárov. Stalo sa...

JPMorgan: Krypto je pro zločince

Zastánci kryptoměn na sociální síti X poukázali na pokrytectví...

Michael Jackson na blockchainu a herní trendy Web3 v roce 2024

V tomto článku se dozvíte, jak se první nahrávka...

Bitcoinový těžař Phoenix vzrostl o 50 % po IPO v Abu Dhabi za 371 milionů dolarů

Společnost Phoenix Group zabývající se těžbou kryptoměn zahájila obchodování...