Technická analýza LTC/USD- Konec pozitivní nálady?

Share This Post

Myslím si, že nikdo dnes asi nečekal po úspěšném týdnu tak radikální obrat BTC a přiznám se, že já jsem také předpokládal otestovánín resistance s následnou korekcí, proto byla predikovaná korekce LTC na hodnotě 132 $. Bitcoin si pravděpodobně pouze otestuje oblast předchozího odporu 7200 $, což by byla nejlepší varianta a potvrzení silného supportu 7200-6800 $, ale zatím nehodnoťme daily, dokud se nezavřela. V závěru dne může být všechno úplně jinak, než to teď vypadá.

Altcoiny samozřejmě reagují oslabením tak jako Bitcoin a dělají nám tak trochu čáru přes technickou analýzu. I když třeba s poklesem LTC k úrovni 120 $ včerejší analýza počítala a zatím se LTC obchoduje za cenu 118.5 $. Hlavní úrovní kde se očekávala reakce, byla cena 132 $, ale včerejší TF-H1 již vykazoval známky možného otočení v následujících hodinách.

Daily trend ………………………………..Downtrend
Weekly trend …………………………….Downtrend
Volume (24h)…………………………….307 333 000 $ /41 115 BTC

Daily svíce LTC nyní vypadá skutečně odhodlaně a velmi silně, ale je to pohyb do trendu. Proto je tento prudký pohyb přirozený a jak jsem napsal výše: tento pohyb byl očekávaný.

Litecoin – H4

V době psaní této analýzy se LTC obchoduje za118,76 $, což je oslabení o (-5,71%) za posledních 24h. Dnes a během zítřka by se cena mohla propadnout až k úrovni supportu 115 $ a v této úrovni by mohl pokles skončit. Samozřejmě support 115 $ je silnou úrovní, ale to neznamená, že vydrží všechno a v případě skutečně silného oslabení Bitcoinu by LTC pravděpodobně zamířil pod tento support. Momentálně nemůžeme dělat nic jiného než čekat, jaká bude v supportu reakce, ale neočekávám rychlý obrat. Očekávám pouze reakci v supportu doprovázenou menší konsolidací s následným růstem k 132 $.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Proč Bitcoin roste?

Bitcoin za posledních 24 hodin zaznamenal mírný nárůst, který...

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...