Terra LUNA Classic signalizuje silný potenciál rastu!

Share This Post

Token Terra LUNA Classic (LUNC) zostal po pôvodnom blockchaine Terra, ktorý zažil katastrofu vlani v máji. Aj keď je de facto bezcenný, vykazuje trend a možný potenciál rastu. Jasne, nesmieme porovnávať s pôvodným All-time high (ATH), ktoré bolo okolo 120 USD. Aktuálne sa obchoduje okolo 0,000126 USD.

Keď sa vlani algoritmický stablecoin UST odpojil od ceny dolára, tak to spôsobilo v tokene LUNC hyperinfláciu. LUNC (vtedy ešte pod názvom LUNA) tvoril kolaterál pre UST a trh sa doslova zaplavil tokenmi. 

Cena sa logicky rapídne prepadla a väčšina vývojárov z blockchainu odišla. Zostala len hŕstka tých, ktorí nechcú opustiť to, čo mali. Pri odhliadnutí od tejto histórie je ale zaujímavé pozrieť sa na aktuálny potenciál. V súčasnej dobe token vykazuje 8,8 % nárast ceny v porovnaní s minimom minulého mesiaca.

Terra LUNA Classic signalizuje silný potenciál rastu

Vývoj ceny LUNC na dennom grafe. Je vidieť rastúci trend a blížiaci sa 50-dňový kĺzavý priemer (zdroj: TradingView.com).

LUNC by mohol prelomiť 50DMA

Súčasná dynamika ukazuje potenciál pre ďalší rast a možné prelomenie 50-denného kĺzavého priemeru. To by mohlo viesť k prelomeniu podpory na 0,00014 a 0,000155 USD. Ak dôjde k toľko diskutovanej altcoinovej rally, LUNC by mohol vyrásť až na minuloročné maximá okolo 0,0005 USD. To už by bolo veľmi zaujímavé zhodnotenie. 

Záver

Aj keď je súčasná situácia optimistická, z dlhodobého pohľadu je to jazda na mŕtvom koni. Šance na oživenie tokenu sú takmer minimálne. Verím, že ho stále veľká časť HODLerov má vo svojich peňaženkách len z nejakej nostalgie.

Z pohľadu dlhodobých investícií by som LUNC rozhodne nevolil. To ale určite nie je žiadna investičná rada a ani odporúčanie pre Vás. Možno veríte, že komunita bude schopná spáliť dostatočne veľké množstvo tokenov, aby sa cena dokázala opäť dostať do bežných merítok.

Sme novo aj na sociálnej sieti LinkedIn. Ak máte akúkoľvek otázku týkajúcu sa kryptomien, neváhajte sa pridať do našej diskusnej skupiny na Facebooku. Pre viac informácií sa nezabudnite pripojiť aj na náš oficiálny discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čaká ďalší zábavný a zaujímavý obsah. Máme tiež Youtube kanál, kde môžete dať odber, aby vám neutieklo žiadne video alebo stream. Podporu nám môžete vyjadriť skrze Patreon TU.

ZDROJ: cryptonews.com

Related Posts

Aktuálna bitcoinová rally je iná. Zdá sa, že FOMO a YOLO sú späť

BTC sa nedávno dotkol 45 000 dolárov. Stalo sa...

JPMorgan: Krypto je pro zločince

Zastánci kryptoměn na sociální síti X poukázali na pokrytectví...

Michael Jackson na blockchainu a herní trendy Web3 v roce 2024

V tomto článku se dozvíte, jak se první nahrávka...

Bitcoinový těžař Phoenix vzrostl o 50 % po IPO v Abu Dhabi za 371 milionů dolarů

Společnost Phoenix Group zabývající se těžbou kryptoměn zahájila obchodování...