Terra LUNA Classic signalizuje silný potenciál rastu!

Share This Post

Token Terra LUNA Classic (LUNC) zostal po pôvodnom blockchaine Terra, ktorý zažil katastrofu vlani v máji. Aj keď je de facto bezcenný, vykazuje trend a možný potenciál rastu. Jasne, nesmieme porovnávať s pôvodným All-time high (ATH), ktoré bolo okolo 120 USD. Aktuálne sa obchoduje okolo 0,000126 USD.

Keď sa vlani algoritmický stablecoin UST odpojil od ceny dolára, tak to spôsobilo v tokene LUNC hyperinfláciu. LUNC (vtedy ešte pod názvom LUNA) tvoril kolaterál pre UST a trh sa doslova zaplavil tokenmi. 

Cena sa logicky rapídne prepadla a väčšina vývojárov z blockchainu odišla. Zostala len hŕstka tých, ktorí nechcú opustiť to, čo mali. Pri odhliadnutí od tejto histórie je ale zaujímavé pozrieť sa na aktuálny potenciál. V súčasnej dobe token vykazuje 8,8 % nárast ceny v porovnaní s minimom minulého mesiaca.

Terra LUNA Classic signalizuje silný potenciál rastu

Vývoj ceny LUNC na dennom grafe. Je vidieť rastúci trend a blížiaci sa 50-dňový kĺzavý priemer (zdroj: TradingView.com).

LUNC by mohol prelomiť 50DMA

Súčasná dynamika ukazuje potenciál pre ďalší rast a možné prelomenie 50-denného kĺzavého priemeru. To by mohlo viesť k prelomeniu podpory na 0,00014 a 0,000155 USD. Ak dôjde k toľko diskutovanej altcoinovej rally, LUNC by mohol vyrásť až na minuloročné maximá okolo 0,0005 USD. To už by bolo veľmi zaujímavé zhodnotenie. 

Záver

Aj keď je súčasná situácia optimistická, z dlhodobého pohľadu je to jazda na mŕtvom koni. Šance na oživenie tokenu sú takmer minimálne. Verím, že ho stále veľká časť HODLerov má vo svojich peňaženkách len z nejakej nostalgie.

Z pohľadu dlhodobých investícií by som LUNC rozhodne nevolil. To ale určite nie je žiadna investičná rada a ani odporúčanie pre Vás. Možno veríte, že komunita bude schopná spáliť dostatočne veľké množstvo tokenov, aby sa cena dokázala opäť dostať do bežných merítok.

Sme novo aj na sociálnej sieti LinkedIn. Ak máte akúkoľvek otázku týkajúcu sa kryptomien, neváhajte sa pridať do našej diskusnej skupiny na Facebooku. Pre viac informácií sa nezabudnite pripojiť aj na náš oficiálny discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čaká ďalší zábavný a zaujímavý obsah. Máme tiež Youtube kanál, kde môžete dať odber, aby vám neutieklo žiadne video alebo stream. Podporu nám môžete vyjadriť skrze Patreon TU.

ZDROJ: cryptonews.com

Related Posts

Proč Bitcoin roste?

Bitcoin za posledních 24 hodin zaznamenal mírný nárůst, který...

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...