Toto je jediný dobrý důvod na prodej Bitcoinu

důvod prodat bitcoin

Zostáva do konca 50 % zľavy na všetky naše produkty

Je nyní dobrý čas na prodej Bitcoinu, nebo ne? Těžko říct. Každý má na to jiný názor. Našich čtenářů jsme se zeptali, kde podle nich skončí tento bullrun a netipují moc vysoko. Výsledky ankety najdete zde. Zda je pro vás výhodnější nakupovat nebo prodávat, v konečném důsledku i tak závisí na vašem záměru. Jaký důvod máte na vstup či výstup z kryptoměn?

Četli jste už dnešní technickou analýzu? Bitcoin po proražení 40 000 USD zatím konsoliduje, brzy další vlna nahoru?

3letý HODL se šťastným koncem

Uživatel u/Bigtony96 na Redditu sdílel svůj důvod prodeje a musíme uznat, že je velmi dobrý. Nedávno prodal celé své bitcoinové portfolio, aby rodičům splatil hypotéku. Celkově za dolary vyměnil 6 BTC, za které dostal přibližně 240 000 $.

“Moji rodiče jsou pro mě vším.” […] vlastní restauraci, ale kvůli pandemii loni přišli o velkou část svých úspor a každý den se stresují kvůli financím. Můj otec mi vždy říkal, že odejde do důchodu, jakmile bude dům splacen. Ten den je konečně tady.”

Tento uživatel začal nakupovat Bitcoin ještě během velké kryptománie v roce 2017 a celé tři roky je vytrvale držel. Dodává, že po prodeji má dostatek financí na zaplacení daně ze zisku a ještě by mu měly zůstat peníze na nové auto. Doufáme, že si koupí Teslu.

Krásný příběh se šťastným koncem. Co říkáte? Doufáme, že i vaše zkušenost s kryptoměnami skončí dobře, nebudete mít kvůli nim problémy, neprodáte ve ztrátě a nedostanete se do problémům kvůli daním.

Několik velkých hráčů nyní začíná prodávat své kryptoměny. V poslední době jsme zaznamenali více velkých vkladů na burzy, což naznačuje, že velryby pomalu prodávají. Asi i proto má Bitcoin problém překonat hladinu 40 000 $. Další dva důvody najdete v tomto článku:

Disclaimer: Tento článek slouží pouze pro přehled, nelze jej považovat za investiční poradenství. Trhy jsou nevyzpytatelné a bez dostatečných znalostí je obchodování hazard. Za případné ztráty neneseme odpovědnost.