Ty nejlepší aplikace pro každého obchodníka – Deník 13. týden

0
Ty nejlepší aplikace pro každého obchodníka - Deník 13. týden

Deník nám pokračuje i přes víkend, avšak téma bude velmi „decentní“. Dnes se podíváme pouze na to, jaké aplikace byste měli mít stažené ve svém mobilu na to, abyste byli stále ve střehu jako kryptoměnový obchodník. Ne, není to Facebook, Instagram a ani Twitter, jak je to na obrázku. Při obchodování kryptoměn je podstatnějších hned několik aplikací.  

CoinMarketCap

Začneme takovou aplikací, která není určitě taková nezbytná, ale pokud můžete, vyplatí se ji mít. Je totiž velmi oblíbená, což určitě dává smysl. Můžete tak být stále v obraze, sledovat ceny na trzích a v případě potřeby urychleně zareagovat.

3Commas

Poté, co jsme se včera věnovali návodům a informacím o této platformě, určitě třeba říci, že tato aplikace je velmi užitečná. Rovněž platí, že tak, jak si tým dal záležet na jednoduchosti platformy jako takové, si dal záležet i na jednoduchosti dané aplikace.

TabTrader

Toto je jedna z aplikací, která je velmi „volitelná“ v tom, že existuje velmi mnoho jiných konkurence schopných aplikací (jako například Delta a Blockfolio). Jde tedy o aplikace, přes které můžete sledovat své portfolio a jeho vývoj. Jakub Kralovanský doporučuje zejména TabTrader, ale říká, že je to všechno jen na vás. Pokud můžete, ideálně vyzkoušejte všechny, abyste sami zjistili, co pro vás funguje nejlépe.

Google Authenticator

Pravděpodobně nejpodstatnější aplikace z tohoto seznamu. Jde o 2FA ochranu vašich účtů na burze, a to je extrémně potřebné! Podle Jakuba jde proto suverénně o nejpodstatnější appku (nebo jakoukoli jí podobnou, například Authy), kterou byste si měli ihned spojit se svými burzami.

Závěr

Takových aplikací je určitě ještě mnohem více. Pokud můžete, vyplatí se mít i aplikace přímo burz, na kterých obchodujete. Rovněž Reddit, Telegram, a ano, i samotný Twitter. Vše je určitě velmi individuální, a proto se klidně podělte o to, jaké aplikace jste si oblíbili vy, které vyhovují vám, nebo které aktivně sledujete.

Co číst dál?

Stojí za něco obchodování prostřednictvím botů? – 3Commas – Deník 13. týden

Tento článek je přeložen ze slovenského originálu, který pro vás připravil náš redaktor Marek.

avatar
  Subscribe  
Upozornit na