LIVE Trading room + Trading11 analýzy

Ahoj, volám sa Ľuboš Kovár a som zakladateľom prvej CZ/SK skupiny, ktorá sa venuje live tradingu a vzdelávaniu študentov formou obchodovania v reálnych burzových podmienkach. Spoločné obchodovanie s mojimi študentami beriem ako najefektívnejšie riešenie vzdelávania.

Prečo obchodovanie formou Live Tradingu?

Na CZ/SK scéne je nespočetne veľa skupín, ktoré ponúkajú veľké množstvo analýz, signálov, kurzov a podobného marketingu, z ktorého profitujú len majitelia týchto produktov. Je jednoduché v tejto dobe si prečítať jednu, možno dve knihy a robiť podľa nej analýzy. Ale bez reálnych skúsenosti z obchodovania na burze, vytvorenej stratégie ale hlavne správneho nastavenia mysle nie je možné byť na burze dlhodobo ziskový. Preto som sa rozhodol vytvoriť produkt Live Trading, v ktorom si môžete vyskúšať reálne obchodovanie v živom burzovom prostredí, so skutočnými výsledkami.

Je Trading Room pre mňa vhodná voľba?

Na CZ/SK scéne je nespočetne veľa skupín, ktoré ponúkajú veľké množstvo analýz, signálov, kurzov a podobného marketingu, z ktorého profitujú len majitelia týchto produktov. Je jednoduché v tejto dobe si prečítať jednu, možno dve knihy a robiť podľa nej analýzy. Ale bez reálnych skúsenosti z obchodovania na burze, vytvorenej stratégie ale hlavne správneho nastavenia mysle nie je možné byť na burze dlhodobo ziskový. Preto som sa rozhodol vytvoriť produkt Trading Room, v ktorom si môžete vyskúšať reálne obchodovanie v živom burzovom prostredí, so skutočnými výsledkami.

Ako funguje Trading Room?

Nonstop 24/7 beží v našej skupine live room s chatom, kde zdieľam svoje aktuálne otvorené obchody, kam som umiestnil stoploss a výstupne hodnoty. V priebehu každého dňa, v prípade, že sa obchod uzatvorí, alebo nastane zmena výstupných hodnôt, vám príde allert do vášho mobilu alebo notebooku. Počas celého dňa je dostupný live chat, kde môžeme hocikedy konzultovať aktuálne otvorené obchody, nastavenie stratégie, alebo čokoľvek, čo vás zaujíma okolo obchodovania na burze.

Čo je súčasťou členstva?

 • Trading Room s Chatom
 • Profesionálny Burzový Mentoring – po niekoľkých realizovaných
  obchodoch si spoločne zanalyzuje možné nástrahy a prípadné
  urobené chyby, tak aby sa v budúcnosti znovu neopakovali
 • Vzdelávacie Videá
 • Vzdelávacie Materiály
 • Technickú Analýzu – pri Live Tradingu, ti každý deň príde do aplikácie približne 5-10 analýz, cez ktoré sa naučíš ako obchodovať pomocou rôznych Patternov
 • Názory Tradera – Niekoľko krát do týždňa si zanalyzuje aktuálne situáciu na trhu
 • Fundamentálne Analýzy – Pri tradingu je veľmi dôležité brať do úvahy aj fundamentálnu analýzu, iba vďaka nej sa môžeme oveľa efektívnejšie orientovať na burze
 • NEW! Trading roboty doživotne zadarmo – Nastav si robotov, ktorý budú obchodovať za teba
 • + Kurz vysokej školy obchodovania zadarmo
 • + Elliot wave E-book zadarmo
-20%

LIVE Trading room 30 dní

CZK 1599CZK 1999
-40%

LIVE Trading room 90 dní

CZK 2999CZK 5999
-40%

LIVE Trading room 180 dní

CZK 5999CZK 9999