Wynaut přežil klinickou smrt, komunita a smělé plány by mu teď mohly pomoci útočit na ATH!

Share This Post

Každé krypto portfolio by mělo mít jasně danou strukturu a formu. Nejstabilnější kryptoměny by měly zastávat podstatnou část portfolia, zatímco drobná část portfolia může být vymezena pro spekulativnější projekty s větší možností zhodnocení o stovek procent, avšak s vyšším rizikem. Do této kategorie patří i Wynaut.

Krátká, ale bohatá historie

Před dvěma týdny jsme vám o této kryptoměně napsali tento článek. Od doby jeho zveřejnění tato kryptoměna vytvořila ještě téměř 100 % zisk, ale následná celo tržní korekce ho poslala zpět dolů.

Mohlo by vás zajímat: EGLD po 1 000 % růstu zažívá útlum, fundamentálně je na tom však velmi dobře! Přijde útok na ATH?

Zde nastal zvrat, kdy jeden vývojář vyprodal farmu tokenu Meowth a tím spustil obrovský panic sell, který způsobil pád samotného Wynautu až pod 0,01 USD, odkud se rychle odrazil. Tento odraz nastal ze dvou důvodů. Prvním byl fakt, že zbylí vývojáři o tomto počinu nevěděli a také jim to vypláchlo kapsy. Druhým důvodem byla komunita, která hnala zbytek vývojářů, aby to nevzdali.

Tak se také stalo a tým vývojářů se doplnil, přičemž se zafixovaly všechny scénáře tohoto typu. V budoucnu tak již podobný scénář nehrozí.

„Původní vývojář ukradl prostředky z peněženky Meowth – ve srovnání s tehdejším marketem to byla relativně malá částka. Ale způsobilo to hromadnou paniku a výprodeje, což je zcela pochopitelné. Nikdo nechce zažít rug-pull, i když toto rug-pull nebyl. Po tomto incidentu se členové komunity a zbývající vývojáři interně ověřili, aby se vědělo, že můžeme důvěřovat každému, kdo chce v práci na projektu pokračovat. „

Za tuto krátkou dobu vývojáři spustili X10 farming event, který opět krátkodobě zvedl apy nad 20 000 %.
Nové farmy a loterie

Pár dní zpět přidali vývojáři nové farmy, kde uživatelé mohou získávat farmící token Meowth. Za ten si následně mohou kupovat tikety do nově přidané loterie. Jeden tiket stojí 100 Meowth.

Toto vše stihli vývojáři tohoto coinu jen během pár dní. Je vidět, že mají chuť něčeho dosáhnout. Měli možnost odejít po daném výplachu, ale zůstali a začali vše budovat od nuly.

Odškodnění Hodlerů

Rovněž kompletují snapshoty hodlerů, kteří drželi Wynaut a Meowth před tím, než daný vývojář vyprodal všechny mince a utekl. Tím alespoň z části odškodní hodlery, kteří dosud stojí za projektem. Tento airdrop by měl být kompletní v nejbližší dny.

Maiar Wallet – Unikátní krypto peněženka, která vám umožní převody přes telefonní číslo! (+ BONUS 10 USD v případě nákupu EGLD přes peněženku)

Nový token na scéně

3.3. měli vývojáři Wynautu AMA, kde prozradili více o blížících se plánech.

„Naše komunita v současnosti drží Wynaut a Meowth, aby se mohlo těžit z neuvěřitelných pre-sale slev našich nových tokenů 2. generace. Naše tokeny 2. generace nabídnou oproti tokenům Wynaut a Meowth obrovské vylepšení pro uživatele a další vyšší zabezpečení.

Kurzy pro nový token jsou stanoveny následovně:

1 Wynaut = 1 nový token

1,8 Meowth = 1 Nový token

1 Cake = 37 nových tokenů

Tento kurz dává obrovské pre-sale výhody právě pro Wynaut a Meowth. Otázkou však zůstává, kde se ustálí cena nového tokenu. Ten by měl podle jednoho z vývojářů spatřit světlo světa někdy příští týden.

Celsius Wallet: Získávejte odměny za držení BTC, ETH, USDT a mnoha jiných bez rizika (+ BONUS 70 USD)

Brzy má být zveřejněna i roadmapa, která prozradí více.

Líbí se vám tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdete na našem facebooku. Dejte nám like a dostávejte zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.

Důležité odkazy

Twitter – Medium – Telegram – Oficiální web – Smart kontrakt

Shrnutí

Wynaut se poučil z chyb a aktuálně je hnán komunitou a aktivními vývojáři kupředu. To, zda tento projekt upadne do zapomnění, nebo v budoucnu zazáří je aktuálně nemožné zodpovědět. Mají však smělé plány a další případný útěk vývojáře od projektu je velmi nepravděpodobný. Otázkou tedy zůstává to, jaké inovace přinesou. V každém případě pokud rádi riskujete, a máte nějaké drobné nazbyt, které vám nebudou chybět – Wynaut může být tou správnou volbou.

Před každou investicí si však udělejte svůj vlastní průzkum a rozhodněte se na základě sebe, ne jiných.

Neriskujte, přenechte obchodování robotům

Pokud si netroufáte na obchodování, máte k dispozici alternativu v podobě automatických trading botů, kteří obchodují za vás. Jen si jednoduše nastavíte v šabloně hodnoty a hotovo – odteď už všechno za vás provádí bot a vy jen sledujete zisky. Připravili jsme pro vás 2 články, ve kterých se dozvíte jakou investiční strategii využívá robot, jak si takového robota můžete nastavit a také uvidíte i reálnou statistiku těchto robotů, abyste měli lepší přehled.

První článek: Úspěšná investiční strategie DCA – nechte roboty obchodovat za vás!

Druhý článek: RECENZE + NÁVOD – Podívejte se, jak jednoduše nastavit trading bota + statistika zisků

BONUS: Stálý profit bez ohledu na cenu? Při nastavení SHORT + LONG robota na jednom páru ano!

Disclaimer / Tento článek slouží pouze pro přehled, nelze jej považovat za investiční poradenství. Trhy jsou nevyzpytatelné a bez dostatečných znalostí je obchodování hazard. Za případné ztráty neneseme odpovědnost.

Related Posts

Šest miliard dolarů v BTC přesunula pátá nejbohatší bitcoinová velryba

Pátá největší BTC holdingová adresa – také nazývaná „37X“...

Cena bitcoinu se vrátila na 70 000 dolarů

Bitcoin získat zpět hranici 70 000 USD, když se...

Polygon zkEVM nefungoval kvůli problémům s blockchain sekvencerem

Polygon, řešení pro škálování vrstvy 2 Ethereum, oznámil, že...

MicroStrategy prodává dalších 604 milionů dolarů bankovek na nákup 9 000 bitcoinů

MicroStrategy, jeden z největších veřejných držitelů bitcoinů, dokončil další nabídku...

Binance nabízí odměnu 5 milionů dolarů

Kryptovelryba koupila 314 milionů tokenů BOME ještě před uvedením...