Zarábajte aj na prepadoch – Využite jarné zľavy na Trading11.com!

Share This Post

Začína sa jar a my pre vás chystáme nové, lepšie Trading11.com! Bitcoin síce padá, no to nám nevadí. Na to tu je predsa short! A zatiaľ čo väčšina ľudí panikári, my sa tešíme, pretože o poklese na 7800 $ sme písali už pred mesiacom, ešte pred dosiahnutím vrcholu.

Samozrejme, v realite nič nie je také jednoduché. Predikcie pri obchodovaní neexistujú, ide hlavne o riadenie rizika a money management. K zisku sa nedopracujete jedným veľkým obchodom do ktorého dáte všetko, ale otváraním množstva malých pozícií.

Na Trading11 už dva roky našim zákazníkom pomáhame riadiť svoje obchody tak, aby skončili v pluse. Častokrát našim novým členom pomohlo vyvarovať sa klasických začiatočníckych chýb, ktoré robí drvivá väčšina retailových investorov. S tým máme bohaté skúsenosti.

A práve teraz máte skvelú možnosť pridať sa k nám. Už čoskoro totiž prekopeme spôsob, akým tento web funguje a veríme, že výsledok sa vám bude veľmi páčiť. Do tej doby ponúkame naše najobľúbenejšie členstvá za krásne zľavy.

Jarné zľavy na Trading11!

Čo dostanete kúpou členstva? V prvom rade všetko, čo už teraz môžete vidieť v našej VIP skupine. Pravidelné analýzy Bitcoinu, Etherea a altcoinov, ktoré majú veľký potenciál na rast.

Nové Trading11 vám vyrazí dych!

V novej chystanej verzii Trading11 pridáme mieru rizika, odporúčané hladiny na nákup a predaj, budeme sledovať viac altcoinov a začneme robiť nové VIP Trading11 články, v ktorých nájdete postrehy a pripomienky k trhu od našich traderov. Budete tak môcť nahliadnuť do myslí ľudí, ktorí sa obchodovaniu coinov venujú 24/7.

Nový news web – Coinmagazin

Novinky (nie len) zo sveta kryptomien, ktoré teraz vidíte na Trading11, sa definitívne presnú na náš nový český web coinmagazin.cz. Ak teda nechcete prísť o naše spravodajstvo, prihláste sa na odber notifikácií priamo na Coinmagazine (návod nájdete tu)

Notifikácie na Coinmagazine sú až do spustenia novej verzie Trading11 stíšené.

Related Posts

Pred 9 rokmi začala Čína zakazovať Bitcoin, stále ale zostáva najväčšou BTC veľrybou!

Už v roku 2013 začala Čína obmedzovať používanie kryptomien,...

Bank of Russia chce zakázat těžařům prodej kryptoměn Rusům

Ruská centrální banka nadále zachovává extrémně negativní postoj ke...

Centrálne banky po celom svete prijmú bitcoin ako rezervné aktívum, hovorí Mark Yusko

Známy bitcoinový býk Yusko hovorí, že centrálne banky po...

Axie Infinity pumpuje 24 % za 24 hodin

Vzhledem k tomu, že trh s kryptoměnami po týdnech nejistoty po...

Cardano ako najrozvíjanejšie kryptoaktívum

Skvelá správa pre všetkých fanúšikov projektu Cardano! Podľa údajov...