02.04.18 Technická analýza ETH/USD – Optimismus před posledním sestupem?

Share This Post

Dlouhodobý výhled je stále klesající trend, který pravděpodobně skončí v silném supportu na cenách kolem 340-300 $. Propadnutí pod support je zatím nepravděpodobné, ale znáte to… nikdy neříkej nikdy 🙂

Daily trend na Ethereum……………… silný down trend

Trh prošel jedním ze supportů a přiblížil se k dalšímu na nižších hodnotách. S tím jsme v předchozí analýzách však počítali. Tím, že trh prošel přes support v oblasti 470-420 $, se z něj stala nově resistence, která bude bránit růstu poté co se trh odrazí a nabere rostoucí trend.

Ethereum- ETH/USD- Daily

Momentálně rosteme

Aktuálně cena na H1 roste v malém trendovém kanálu, ale jedná se pravděpodobně o technickou korekci, která může ukončit svůj růst prakticky každou chvilku, nejpozději však  u spodní hrany resistence.

Ethereum H1

Trh roste, protože nedokázal překonat předchozí low na ceně 362 $, ovšem růstu napomáhá především pozitivní nálada na Bitcoinu, která patrně také přejde dřív nebo později do oslabení a toto oslabení pravděpodobně pomůže ETH klesnout pod trendový rostoucí kanál H1.

Následně, po té co trh rostoucí kanál opustí, začne oslabovat a cestou dolů narazí opět na předchozí low, které se pravděpodobně bude snažit znovu překonat, aby se trhu uvolnila cesta do supportu.

Pokud překonáme všechny překážky, bude cena pokračovat k supportu.
V supportu může dojít k obratu nebo konsolidaci ceny již na úrovni 350 $, tato cena je horním okrajem silného supportu. Konsolidace by mohla předznamenat změnu trendu, ze které se může začít pomalu rýsovat nový UP trend.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Cena bitcoinu nad 20 000 USD vytváří FOMO s 620 000 novými BTC peněženkami

Nárůst ceny Bitcoinu nad 20 000 USD ve druhém...

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...