02.05.18 Technická analýza XVG/BTC – Korekce nebo trvalý růst ?

Share This Post

Vypadá to že VERGE roste po zprávách o zalistování na burze Bitfinex a partnerství s PornHubem. I když, první reakce na tuto spolupráci byla silně negativní, protože většina věrných fanoušků očekávala partnerství například s PayPalem. Nicméně, já se domnívám že současný růst je pouze korekcí, která brzy skončí a down bude pokračovat.

Současná korekce je dost možná poháněná pouze nákupem Verge od běžných uživatelů, kteří potřebují platit na portálech přijímající VERGE coin, ale samozřejmě, růstu pomáhají i pozitivní zprávy, jako třeba spolupráce s CoinPayments, která je hrdá na to, že může používat Verge ve své platební bráně jako bezpečnou anonymní platbu.

VERGE – Weekly

CoinPayments není jedinou platební aplikací, která používá Verge. Další v řadě jsou například ABRA nebo MAJOR. Všechny tyto zprávy jsou pozitivní, ale nesmíme zapomínat na silný spekulativní kapitál, který má své zájmy a ten chce koupit VERGE co možná nejlevněji.

Před tím, něž vznikl velký růst, před vyhlášením spolupráce s PornHub, tak Verge mířil na silnou technickou úroveň, na které bylo v té době velké množství objednávek, ale fundamentální mašinérie otočila trh poněkud dříve.

Domnívám se, že spekulativní kapitál se bude snažit dosáhnout této technické úrovně dle původního plánu, a proto ještě můžeme očekávat pokles až na úroveň low 0.00000253 BTC – poslední reakční svíce. Tato cena zatím nebyla testována a z pohledu TA se jedná o lákavou úroveň.

Verge – Daily

Momentálně nám indikátor RSI naznačuje mírné oslabení nad úrovní RSI50, ale samotné překročení RSI50 signalizuje ochotu jít ještě kousek UP. To by mohlo znamenat, že cena dosáhne na kulaté číslo 0.00001000 BTC.

Zde pak bude záležet, jak trh na tuto úroveň zareaguje. Pokud zeslábne, vyvolá se tím pravděpodobně pohyb do směru trendu, který může skončit na silné úrovni
0.00000395 BTC. Pokud by ani tato cena pokles nezastavila, tak bude trh pravděpodobně směřovat na druhou nejsilnější úroveň 0.00000253 BTC.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...

Cena etherea na cestě ke 4 000 USD

Obchodníci dnes 27. května pokračovali v tlačení ceny Etherea...