02.08.18 Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Asi nikoho neprekvapím ak napíšem, že trh naďalej klesá. Už sme si tak nejako na tento stav zvykli. Avšak v dnešnom výbere máme aj jedného mohykána, ktorý má celkom slušné vyhliadky v najbližších dňoch urobiť pekné percentá.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano klesá nižšie a nižšie. Stále nedokázalo prekonať lokálnu Downtrend Line a tá tlačí jeho cenu čoraz hlbšie. Najbližší support máme na 1673 Satoshi. Tam by mala prísť primeraná reakcia. Avšak ak už ani tu nepríde k zastaveniu prepadu a otáčaniu trendu, tento coin padne až na samé dno.

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA stále nedokázala prekonať Downtrend Line na indikátore RSI a tak pokračuje v klesaní. Dnes by mohla cena opäť padnúť na support. Osobne nečakám, že by ho mala v priebehu dneška prekonať, ale to bude závisieť hlavne od vývoja na Bitcoine. Uvidíne.

BNB/BTC

BNBBTC

Binance Coin ani na druhý pokus nezdolal rezistenciu 18660 Satoshi. Nevadí. Pozitívnym signálom je, že dokázal opäť vytvoriť vyššie High. Je to znak toho, že pomaličky, ale isto kupujúci ukrajujú z predajných objednávok umiestených v okolí tejto rezistencie. Zároveň si treba uvedomiť, že je to jeden z najsilnejších supportov/rezistencií na tomto grafe. Ďalším, veľmi pozitívnym signálom by bolo, ak by sa cena dokázala udržať nad naznačeným supportom (oranžová) 17400 Satoshi. To by bolo znamením, že čoskoro príde ďalší útok na rezistenciu. V prípade, že by support povolil, trh by klesol k MA55, prípadne opäť maximálne k 16000 Satoshi.

No pri pohľade z diaľky na H6 graf je vidieť vytvorenú formáciu 123 Bottom, chýba už iba jej potvrdenie. Za Neckline môžeme kľudne považovať rezistenciu 18660 Satoshi aj keď je v skutočnosti približne o tri stovky nižšie. Nezabúdajte na ostražitosť, formácia stále nie je potvrdená.

BNBBTC123

ZIL/BTC

ZILBTC

Zilliqa sa, presne ako som minule písal, posadila na Support 780 Satoshi. Teraz sa dá očakávať postup do strany a približovanie sa k Downtrend Line. Pád pod support v najbližších hodinách neočakávam, ale ako sa budeme blížiť k trendovej čiare, kľudne sa to stať môže. No nepredbiehajme. Na teraz platí postup do strany.

TRX/BTC

TRXBTC

TRON sa pomaličky približuje k trendovej čiare, no jej prelomenie je dosť nepravdepodobné. Prečo? Pretože si myslím, že jeho cena klesne ešte skôr ako sa k nej dostane. Rastu bráni rezistencia 450 Satoshi, kĺzavý priemer MA55 a taktiež rezistencia obchodného kanála v ktorom sa trh nachádza. Zároveň, keď sa pozrieme na indikátor RSI, môžeme tam vidieť trendovú čiaru od ktorej sa indikátor odráža ako pingpongová loptička. Takže ak by sa aj trh opäť pokúsil o nejaký rast, nebude mať dlhé trvanie. Myslím, že 350 Satoshi o ktorých som písal ešte hádam pred dvoma mesiacmi, je čoraz reálnejších.

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....