01.08.18 Technická analýza ETH/USD – Medvěd opět při chuti 

Share This Post

Měsíční svíce nezavřela nerozhodností v podobě doji svíce, ale v závěru měsíce ještě zvýšila tlak na obchodníky dalším výprodejem. Díky negativní náladě můžeme očekávat test psychologické úrovně 400 $ s případným otestování hladiny předchozího low swingu 358.00 $, že by to byl trest za proříznutá ústa pana Buterina kritizujícího připravované ETF? Po jeho kritice ETF se začal Ether opět propadat.

Daily trend……………………………………downtrend
Weekly trend…………………………………downtredn

Tak tedy díky propadnutí ceny pod trend line a support v oblasti 431 $ můžeme pravděpodobně na býčí náladu zapomenout. Následně nás bude zajímat jak se trh zachová na psychologické úrovni 400 $, případně v úrovni předchozího swing low 358.00 $.

Ethereum

Přibližně před 2 měsíc když se ETH obchodovalo za 650 $ jsem na svém twitteru prohlásil, že ETH se může propadnout na 400 $, docela podivné pro všechny přítomné, protože ETH se zrovna připravoval na návrat k úrovním okolo 750-800 $, nebo to aspoň v té době tak vypadalo. A dnes jsme právě v této úrovni okolo 400$ a přejeme si aby to už skončilo, jenže jak se ukazuje, medvěd je stále při chuti a tlačí cenu opět k novým negativním limitům okolo 350 $.


Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.

Ako použiť toto obchodné odporúčanie?

Špekulácie na krypto trhoch sú veľmi rizikové. Do obchodov choďte na vlastné riziko. Za straty vzniknuté obchodovaním nenesieme žiadnu zodpovednosť. Situácia na burze sa môže kedykoľvek zmeniť.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

[SPRÁVY] • Čína rozširuje používanie digitálneho jüanu na stredných školách • a ďalšie články

Vitajte pri dnešnom prehľade kryptospráv: TRHY Primárna kryptomena má už viac...

Bitcoin sa chystá všetkých prekvapiť, downtrend je za nami: Nicholas Merten

Kryptoanalytik a influencer Nicholas Merten sa rozhodol staviť na...

Greyscale CEO: Nedávný výprodej kryptoměn investory neodradil

Navzdory nedávnému výprodeji trhu s kryptoměnami je optimismus mezi některými předními...

[SPRÁVY] • SWIFT testuje interoperabilitu CBDC, aby umožnil cezhraničné platby • a ďalšie články

Vitajte pri dnešnom prehľade kryptospráv: TRHY Posledných sedem dní bolo podstatne...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Ak ste si nestihli prečítať všetky naše články za...

Mike Novogratz konečne prehovoril o katastrofálnych dopadoch LUNA a UST

Po viac ako týždeň trvajúcom mlčaní sa zakladateľ a...