01.08.18 Technická analýza ADA/BTC – Bohužel stále dolů

Share This Post

Dnes je první den a první týden nového měsíce, ten předchozí měsíc zavřel poměrně silně down, a proto se nabízí možnost dalšího oslabování, minimálně k předchozímu swing low v úrovni 0.00001666 BTC. Oslabování podporuje i předchozí negativní weekly svíce.

Daily trend………………Downtrend
Weekly trend…………..Downtrend

Pozitivní není dokonce ani daily, která překonala předchozí swingové low na ceně 0.00001935 BTC. Samotný trh samozřejmě může otočit hodně silný fundament, ale po technické stránce k tomu může dojít jedině na nějakém cenovém milníku jakým může být třeba silný support nebo silné swingové low, jehož cena tvoří support úroveň.

ADA – weekly

Takové silné low 0.00001666 BTC vzniklo 17. března letošního roku a jako takové je aktuálně považováno za silnou překážku technicky zaměřených obchodníků, kterou by trh mohl v následujících dnech otestovat. Tento test bude pořádně dlouhou záležitostí neboť se jedná swing měsíce a to znamená, že kolem této ceny může trh dlouhé týdny konsolidovat než bude zřejmé že úroveň padla. Samotný proces testování může trvat až dva měsíce než bude zřejmé, že trh našel své současné dno.

ADA – H6

Samozřejmě během této doby může docházet k občasným UP korekcím, ale neočekávám žádné zásadní změny neboť případný UP může skončit v úrovni resistance 0.00002245-0.00002610 BTC. Pokud by předchozí swing low 0.00001666 BTC nezadrželo rozjetý výprodej tak se cena pravděpodobně propadne až k úrovni 0.00001285 BTC. Jestliže by však skutečně došlo na ukončení výprodeje v úrovni 0.00001666 BTC, tak by se nám vytvořila formace dvojité dno s neckline v úrovni 0.00004190 BTC. Bohužel zatím není v dohlednu.


Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.

Ako použiť toto obchodné odporúčanie?

Špekulácie na krypto trhoch sú veľmi rizikové. Do obchodov choďte na vlastné riziko. Za straty vzniknuté obchodovaním nenesieme žiadnu zodpovednosť. Situácia na burze sa môže kedykoľvek zmeniť.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Digitální kanadský dolar navzdory vysoké informovanosti nedokáže zapůsobit

Nedávná veřejná konzultace o iniciativě kanadské centrální banky v...

CFTC varuje kryptoburzy: „Binance je len začiatok“

Právna bitka medzi USA a kryptomenovou burzovou platformou Binance bola označená...

Návrh na restrukturalizaci thajské kryptoburzy Zipmex rozděluje věřitele

Thajská kryptoburza Zipmex, která se ocitla ve složité situaci,...

Vitalik Buterin: AI může překonat lidi jako „vrcholový druh“

Podle spoluzakladatele Etherea Vitalika Buterina má super pokročilá umělá...

750 milionů dolarů v kryptotokenech se do prosince dostane na trh

V prosinci má být odemčeno a uvedeno na trh...